כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

חדרי אמבטיה

אבנר צרפתי אמנות בעץ

מומחה בנגרות מסורתית הכוללת עבודה עם סוגי עץ שונים וגימורים שונים: bleach, יישון עץ, פאטינה, נר, גירוד, הברשה, קילוף, שחיקה , צלליות זמן (פוליכרומיה) ועוד

אודות בעל המקצוע

אבנר צרפתי, נגר אמן – סיים את לימודיו בשנת 1974 בטכניון במגמת "עיצוב פנים וריהוט". לאחר כ- 20 שנים של עבודה בתיכנון במשרדי אדריכלים ועבודה באדריכלות חוץ ופנים, החליט אבנר לשוב לעבודתו הראשונה-הנגרות ולבטא דרכה את היצירתיות הבוערת בו.

אבנר חבר באגודת אדריכלי הפנים א.א.פ., נמנה על חבריה הותיקים ועובד בשיתוף פעולה פורה עם אדריכלים ומעצבים מהשורה הראשונה בארץ. בעבודתו איתם אבנר תורם הן מניסיונו הרב בתכנון ועיצוב הריהוט והן מהידע המעמיק הכרוך בתהליך ייצור הריהוט כגון חומרים מתאימים לבניית הרהיט ושיטות גימור, הנאמנים לנגרות הרהיטים המסורתית.

עבודותיו של אבנר מבוצעות הן ע"פ הזמנת ארכיטקטים ומעצבי פנים והן ע"פ הזמנת הלקוח הסופי ואז תהליך התכנון והעיצוב מבוצעים על ידו תוך ייעוץ וליווי הלקוח עד לתוצאה הסופית.

אבנר מתמחה בנגרות מסורתית הכוללת עבודה עם סוגי עץ שונים וכמו כן גימורים שונים (כגון bleach – הלבנה של הרהיט, יישון העץ על ידי שימוש בכימיקלים והן על ידי "פאטינה" – שיטה הגורמת לרהיט להיראות עתיק). בנוסף מתמחה אבנר בצביעה אומנותית – נר, גירוד, הברשה, קילוף, שחיקה ,"צלליות של זמן" (פוליכרומיה).
 

מופיע בכתבות
טען עוד