כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

בנייה ירוקה

אופי טכנולוגיות

אופי טכנולוגיות – איכות סביבה ובטיחות. מגוון פתרונות בתחום בנייה ירוקה ומערכות מיחזור

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

אופי טכנולוגיות בע"מ הינה מהחברות המובילות בישראל בתחומי איכות-הסביבה והבטיחות.

לחברה ניסיון של יותר מ- 12 שנים במתן פתרונות מתקדמים לתפעול שפכים וחומרים מסוכנים בתעשיה מיחזור פסולת משרדית וציוד איכותי למיגון אישי של העובדים.

החברה עובדת על פי ובצמוד לתקינה המעודכנת ביותר בישראל בתחומים הרלוונטיים תוך הצבת לקוחותיה ברמה הגבוה ביותר של עמידה בתקני הבטיחות ואיכות הסביבה. 

אופי טכנולוגיות מובילה את נושא הפתרונות הבטיחותיים והסביבתיים לחומרים מסוכנים ושפכים בתעשייה ובכלל זה את תחומי המאצרות, טיפול בשפכי תעשיה, ארונות אש לדליקים וקורוזיביים, סופגים וסופחים, מתקני הרמה לחביות, ציוד מיגון אישי, אמצעי חירום לעובדים בסביבת חומ"ס, עבודה בגובה ועוד.

מחלקת המיחזור בחברה עוסקת בפיתוח ושיווק של מתקני איסוף דקורטיביים למגוון רחב של פסולות משרדיות וביתיות כגון: נייר, סוללות משומשות, בקבוקי פלסטיק, פחיות, טונרים, דיסקים, חלקי מחשב ואלקטרוניקה, כוסות נייר ופלסטיק, שקיות ניילון ועוד. כמו כן מעניקה המחלקה שירותי איסוף ופינוי מוסדרים ממשרדים ובניינים גבוהים כולל מתן תעודות ואישורי פינוי כחוק.

אופי טכנולוגיות גם עוסקת במתן שרותי ייעוץ וליווי בתחומים הרלוונטיים. שיתוף הפעולה ההדוק של החברה עם רשויות וחברות בתחום הנדון באירופה וארה"ב בנוסף לקשר השוטף עם המשרד להגנת הסביבה בישראל, מציב אותה ברמת ידע ומקצוענות מהגבוהות בישראל. 
 

הכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע sales@offe.co.il