כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

הום סטיילינג

אורגון

חברת אורגון מייצרת מוצרי הצללה עם תפיסה עיצובית

אודות בעל המקצוע

חברת אורגון הינה השלישית בגודלה בעולם לייצור מוצרי הצללה והמובילה בישראל בתחומה.

אורגון גם אחראית לצמיחה המואצת של התחום בארץ ולהגברת המודעות של הקהל המקומי להשפעה שיש למוצרי הצללה על עיצוב הבית.

התפיסה שמנחה את החברה ומצעידה אותה קדימה משלבת בין עליונות טכנולוגית לחדשנות עיצובית ברוח הזרמים המתקדמים ביותר באופנה. העובדה כי אורגון חרטה על דגלה תפיסה עיצובית מתקדמת מתבטאת בלוגו החדש שמלווה את החברה – ORGON WINDOW FASHION ובסיסמה שמובילה את הקמפיין התקשורתי – "מכניסים אורגון לדירה ומשנים את האווירה".

המהפכה הקונספטואלית שמובילה אורגון בתחום ההצללה גרמה לצרכן להבין כי ההחלטה כיצד לטפל בכיסוי החלונות וחדירת האור לבית שקולה לבחירה במערכת ישיבה או בשולחן חדר האוכל. כל חדר בבית יכול לקבל סט שונה של מוצרים בהתאם לצרכים העיצוביים הייחודיים של הלקוח.

במטרה להתעדכן בטרנדים העדכניים ביותר בתחום האופנה ועיצוב הבית, מפעילה החברה מחלקת מחקר ופיתוח, העוקבת אחרי הזרמים החדשים בעיצוב הפנים המודרני. התהליך היצירתי הזה, שנמצא בליבת הפעילות של החברה, מיתרגם למאות דגמים ומוצרים המאפשרים לצרכן הסופי טווח עצום של בחירה והתאמה אישית. תהליך זה גם מוביל להשקת מוצרים חדשים שרותמים את טכנולוגיית הייצור הגבוהה לשירותם של הטרנדים החמים ביותר בתחום עיצוב הבית. כך, למשל, יכולים לקוחות אורגון להנות מהפתרונות החשמליים המתקדמים ביותר תוך שמירה על הסטנדרט העיצובי הגבוה ביותר.

המגוון הרחב של המוצרים מגיע לקהל הרחב באמצעות 50 אולמות תצוגה בלעדיים ו-70 נקודות מכירה בחנויות דקורציה שנבחרו בקפידה ועוצבו בהתאם לרוח המותג. בכל הנקודות הללו, כמו גם דרך משרדי ההנהלה הראשיים, מעמידה אורגון לרשות הצרכן, צוותי יועצים ומתקינים מנוסים, שבאפשרותם לתפור פיתרון אפקטיבי ומותאם לצרכים.

כאמור, מעבר להשקעה הגדולה בעיצוב ובשירות מקצועני, מובילה אורגון גם בחזית הטכנולוגית של התחום. 

ריכוז פעולות הייצור במקום אחד מאפשר לאורגון לפתח קווי מוצרים רבים ומגוונים, המיועדים לקהלי יעד שונים. החל בצרכן הסופי בארץ או באירופה וכלה באדריכלים בעלי שם ויזמים המתכננים פרוייקטים בינ"ל גדולים.

לסיכום, מה שהופך את אורגון למובילה בתחומה ומה שממשיך להצעידה קדימה הינה תפיסה הוליסטית המשלבת חדשנות טכולוגית ועיצובית לצד מגוון מוצרים רחב, זמני אספקה קצרים, פריסה רשתית רחבה וייעוץ מקצועי ושירות ברמה גבוהה.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע orgon@orgon.co.il