כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

ארונות

אידיאל – המומחים לארונות הזזה

אידיאל - המומחים לארונות הזזה - תכנון, פיתוח, ייצור ושיווק ארונות הזזה

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

 

נעים להכיר….

אידיאל נוסדה בשנת 2000  ,באידיאל מועסקים מיטב אנשי מקצוע מיומנים בהם מהנדסים אשר אמונים על פיתוח מערכות הזזה חדשנית ומתקדמות.

 

לחברה יש 10 סניפים בפריסה ארצית ,כל סניף עובר ריענון תצוגה אחת לרבעון על מנת לעדכן את הלקוחות בטרנדים המובילים והחמים.

ארונות הזזה – פתרון האחסון האידיאלי!

אם לפני עשרים שנה הרוב המוחץ של הארונות בחדרי השינה בישראל היו ארונות פתיחה, הרי שבעשור האחרון תפסו את מקומם באופן מובהק, ארונות ההזזה.

לארונות הזזה יתרונות רבים, כשהבולט בהם הוא שהם למעשה, בולטים פחות! ארון הזזה המותאם לנישה אינו תופס מקום מיותר בחדר. בניגוד לדלת פתיחה בה חייבים להשאיר לפחות 50 ס"מ כדי שתיפתח כלפי חוץ, בארון הזזה אין צורך בכך וכך, גם בחדרים קטנים ניתן לשלב כיום ארון ועדיין לא "לחנוק" את החדר.

פרקטיות עיצובית

כשמדובר בארונות הזזה, אפשרויות העיצוב העומדות בפנינו, כמעט בלתי מוגבלות. ניתן לשלב בדלתות זכוכיות, הדפסים צבעוניים וצבעים מגוונים של עצים.

שלל מנגנונים לדלתות 

לארונות הזזה מגוון רחב של מנגנוני דלתות בהתאם לצרכי הלקוח. דלתות מרחפות למשל, מתאימות לכל למי שלא אוהב מסילה גלויה על הרצפה, הן קלות לניקוי ומעניקות מראה מרשים ואלגנטי מאד- מתאים לדלתות גדולות. דוגמא נוספת ניתן למצוא במנגנון של מסילה גלויה-  ניתן לבחור במספר פרופילים לדלתות ישרים מעוגלים  וכד', הוא נחשב ליציב ומתאים מאוד לחדרי ילדים- לדלתות קטנות וגדולות כאחד.

עוד אין לכם אידיאל?…… חבל.

 

מופיע בכתבות
כמו ציור קיר גדול: ארון במישור אחד

תשכחו מכל מה שידעתם על ארונות הזזה, כי הארונות החדשים נראים כמו ציורי קיר גדולים ומרשימים

צפו: איך לבחור ארון הזזה לבית?

ארון הזזה יכול לעשות שינוי משמעותי בכל חלל בבית. החוכמה היא לדעת לבחור אותו נכון

כל הטרנדים והסגנונות העכשוויים בעולם ארונות ההזזה

המוטו של "אידיאל" הוא שנגרות היא מקצוע מסורתי, ותיק ויצירתי. ישנם הרבה נגרים טובים, אך לא לכולם ידע, ותק וניסיון בתכנון ובניית ארונות. הנה סקירה של כל מה שחדש וחם בעולם ארונות ההזזה

הארון האידיאלי

כמה פעמים חיפשתם שעות אחרי בגד שנעלם בארון? חברת אידיאל, המתמחה בארונות הזזה, הופכת את הארון האישי שלכם לחוויה יומיומית של נוחות וסדר ומגלה איך באמת כדאי לתכנן ארון

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע nadav@ideal.org.il


    בודק...