בניין ודיור

הום סטיילינג

אליגו

אליגו – מגוון גדול של פתרונות הצללה, וילונות בד, וילונות חשמליים, טפטים מעוצבים ופריטי הום סטיילינג לבית ולמשרד

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

7.5% הנחה לפונים מאתר בניין ודיור (וילונות והצללה בלבד)

כבר למעלה מ-30 שנה שצוות המעצבים של אליגו וילונות וטפטים מספק פתרונות מעוצבים להלבשה ועיצוב לבית ולמשרד. הידע והמוניטין שהצטברו אצלנו במהלך השנים, מציבים את אליגו וילונות  כספקי דקורציה בסטנדרט הגבוהה של עולם העיצוב בטקסטיל בישראל.

אליגו מציעה ללקוחותיה את האופנה העדכנית ביותר לצד עיצובים קלאסיים, עם מגוון גדול של פתרונות הצללה, וילונות בד, וילון חשמלי וטפטים מעוצבים לבית ולמשרד.
 
את פתרונות הלבשת הבית שלנו אנו מספקים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח והכול תוך הצמדות לקו עיצוב נוח לתפעול וחדשני, אנו מזמינים אותך לייעוץ אישי, עם פגישה אצלך או אצלנו, חוות דעת מקצועית, מידות ותכנון מדויק יחד עם הצבעים השולטים בבית, רמת התאורה, ויתר המאפיינים בחלל המגורים. את זאת  אנו עושים על מנת  להתאים וילונות ודקורציה מהחומרים, הצבעים והדגמים הנכונים עבורך.

אליגו וילונות וטפטים מציעה שרות אישי ומקצועי ללא פשרות, קולקציה עשירה של בדי וילונות איכותיים מסודרים לפי סגנונות, עושה חיים קלים בבחירת ההתאמה לקו העיצוב הרצוי לך. עם איכות ללא פשרות. באליגו נציע לך עזרה בבחירת הפרטים הנכונים להום סטיילינג הרצוי והנכון לך, אליגו בעזרת המעצב/ת המקצועי/ת שלנו מביאים אל סביבת המגורים שלך את המיטב.

במהלך שנות קיומנו הרבות הלבשנו באמצעות וילונות, טפטים ומוצרי ההצללה מאות ואלפי חללי מגורים ועסקים בגרמניה ומשנת 2008 גם בישראל, בין לקוחותינו מגוון של מוסדות ציבוריים, חברות גדולות ולקוחות פרטיים. אנו מזמינים גם אותך לבוא ולהתרשם מקולקציית העיצובים המיוחדת שלנו, לחוות את המילה האחרונה או את העיצוב הקלאסי בתחום הלבשת הבית. לתאום לפגישת יעוץ אישית להתאמת וילונות או קונספט מלא צרו עימנו קשר עוד היום.

צפו בסרטון על העסק:

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע info@eligo.co.il