כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלים

אלכס מילאטינר – אדריכלות ועיצוב פנים

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע
אלכס מילאטינר –אדריכלות אופטימית
חלום
אני בעלת סטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים המתמחה במגורים. תהליך התכנון האדריכלי בשבילי, הוא מסע משותף של הלקוח ושלי בו אני מסייעת ללקוחותיי, להפוך את חלומותיהם ושאיפותיהם לבית ממשי, התומך בסגנון חייהם בצורה מיטבית.

הקשבה

תחילת התהליך היא מחקר, התבוננות ולמידה של אורח החיים והרגלי הלקוח. האם נחוץ חדר עבודה ? כמה ילדים גרים בבית ? באילו גילאים ? מה הם התחביבים של בני הבית ? פסנתר ? סטודיו ? גלישה ? ביליארד ? האם נוהגים לאכול בסלון מול הטלויזיה או במטבח ?

תהליך
העבודה מתבצעת בלווי הדמיות תלת מימד, המסייעות לחוות את החלל העתידי, תוך דיאלוג, המהווה חלק בלתי נפרד מחוויית היצירה. התהליך המשותף מוביל לפתרונות הייחודיים לכל לקוח, לפי העדפותיו והרגליו.

אני מאמין
בית מתוכנן היטב, הלוקח בחשבון את כל הצרכים של הגרים בו, מאפשר את הנוחות והמרחב הנחוצים לכל אחד מבני המשפחה ותורם ל,תקשורת זורמת במהלך היום-יום. כשנוח לנו בבית שלנו, אנו רגועים יותר, מתפקדים טוב יותר, יצירתיים יותר ומצליחים יותר. ביתנו, הוא המרחב שמקנה לנו ביטחון . התכנון והבניה של בית המגורים הוא המקום בו כל אחד יכול לבטא את עצמו ולעצב את סגנון חייו.
 
השירות
אני מציעה תכנון אדריכלי ועיצוב פנים, והשילוב ביניהם – מה שמכונה בשפה האדריכלית – "Total Design". כמו כן, מתחשבת במיקום המבנה והתכנון האקלימי לטובת נוחות, איכות חיים וחסכון באנרגיה על פי עקרונות האדריכלות הירוקה.
אני עוסקת בפרויקטים מגוונים ומתמקדת בתחום המגורים, החל מתכנון בתים מהשלב הראשוני, היתרי בניה, תכנון תוספת בניה לבית קיים ועיצוב פנים מפורט.
מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע alexmillatiner@gmail.com