כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

ארובות ומנדפים

אמיר ברקאי – קמינים ועבודות בנייה

אמיר ברקאי – בנייה ייבוא והתקנת קמינים ואביזרים משלימים

אודות בעל המקצוע

כשבחוץ קר וגשום, אין דבר נפלא יותר מאשר לשבת מול האח הבוערת עם כוס תה מהביל ביד, ממש כמו בארצות הכפור האגדתיות… אז בין אם אתם מתגוררים בבית פרטי, בדירה רגילה או בדירת גג – אש הקמין תשרה עליכם אווירה נעימה, חמימה ומקרבת לבבות…

לאור הדרישה הגוברת לקמינים איכותיים, הקים אמיר ברקאי בשנת 1994 את חברת "אמיר ברקאי קמינים ועבודות בניה", ושם לו למטרה לספק ולבנות קמינים אשר עשויים ממיטב החומרים, באיכות ללא פשרות, בעיצובים מרהיבים וברמת גימור גבוהה.

אמיר ברקאי בונה קמינים ובעל ניסיון וידע נרחבים בתחום הקמינים הבנויים, לסוגיהם השונים. אמיר מומחה בבניית קמינים מלבנים, ברזל, עץ וחומרים שונים, במראה נוסטלגי, ממש "כמו פעם", בסגנון קלאסי, כפרי או מודרני. אמיר מציע מבחר קמינים (עץ וגז) מתוצרת החברות הצרפתיות, GODIN ו- PHILIPPE, וכן מתוצרת החברות ההולנדיות Bellfired Barabas, האיטלקית NORDICA והבלגית METALFIRE הנמנות עם המובילות בעולם בתחום.

אמיר ברקאי הוא טכנאי גז (רמה 2 מוסמך מטעם משרד העבודה), בעל ניסיון וותק ספציפי לקמיני גז מזה שנים רבות, דבר המקנה לו ידע נרחב בתחום מערכות הגז בכלל והקמינים בפרט ומאפשר לו לתכנן בצורה הטובה, היעילה, והבטוחה ביותר את מכלול המערכת הנקראת קמין גז..

לאמיר ניסיון רב בעבודה עם קבלנים, מפקחי בנייה, אדריכלים ולקוחות פרטיים. במקביל, הוא מספק פתרונות התקנה יצירתיים לבתים בהם לא תוכנן מקום מיוחד לקמין. כמו כן, אמיר מומחה בתכנון ובעיצוב הדקורציה העוטפת את ליבת הקמין. לחילופין, ניתן להזמין דרכו את הדקורציה הרצויה על פי המבחר הקיים בקטלוגים או לפי תכנון עצמי, ועוד מגוון אביזרים משלימים לקמינים, כגון: סט כלים, רשת גיצים המונעת מילדים גישה לאש, סל ללוגים (לבולי עץ) ועוד.

אמיר מספק גם שירותי תיקונים ותחזוקה לקמיני עץ וגז, ופותר במקצועיות בעיות יניקה בקמיני עצים וגז, אשר עלולות לגרום לכניסת עשן לתוך הבית ולתקלות נוספות.

בנוסף, אמיר מומחה בניקוי ארובות של קמיני עצים – פעולת תחזוקה רבת חשיבות, שיש לבצעה באופן שוטף, אחרת השרף אשר מצטבר עם הפיח על דפנות הארובה עלול להתלקח כתוצאה מגץ שעולה בארובה ולגרום לתוצאות הרות אסון!!!.

כמו כן, אמיר מומחה בהתקנה, בתיקון ובתחזוקה של תנורי בישול תעשייתיים המיועדים לשימוש ביתי.

בכל עת מקפיד אמיר על אספקת מוצרים באיכות גבוהה, על ביצוע מקצועי ואמין של העבודה תוך עמידה בלוח הזמנים הנדרש, ועל מתן יחס אישי, קשוב וסבלני לכל לקוח. המגוון הרחב של המוצרים האיכותייים אותם מציע אמיר, בשילוב עם הידע הטכני הרב והניסיון העומד לרשותו, מאפשרים לו לעזור ללקוח או לאדריכל בבחירת הקמין המתאים, בהתאם לכל דרישה (לפי סגנון, גודל, חלל, מגבלות טכניות ותקציב). בזכות אלה ובזכות שביעות רצונם של לקוחותיו הרבים, הגיע אמיר לצמרת התחום בארץ.

חשוב לדעת!!!
תחזוקת התנור הנה דבר חשוב ביותר ומומלץ לבצעה לפני כל עונה, וזאת כדי למנוע תקלות בלתי
צפויות בימים הקרים של החורף, דבר המלווה לרוב בעוגמת נפש רבה.
דגש מיוחד יש לשים על ניקוי ארובה לקמיני עצים, שבהם תוצר הלוואי לעשן העובר בארובה הוא פיח ושרף, המצטברים על דפנות הארובה. טיפול שוטף של ניקוי הארובה (מדי עונה) ימנע הצטברות שכבה קשיחה שבעתיד, כתוצאה מהזנחה, לא יהיה ניתן לנקותה ביעילות. הסיבה העיקרית לכך שחשוב כל כך שארובת הקמין תהיה נקייה, הינה הסכנה הכרוכה בהתלקחות אדי השרף בתוך הארובה, דבר הידוע בפוטנציאל ההרסני שלו (עד כדי התלקחות גגות ובתים). מדבר זה ניתן להימנע בקלות על ידי ניקוי סדיר של ארובת הקמין.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע amirbarkai10@gmail.com