כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלי פנים

אסנת ברש – אדריכלות אישית

אסנת ברש - אדריכלות אישית - משרד אדריכלים שחרט על דגלו תכנון מכוון לקוח, הנובע מהכרות מעמיקה עם דרישות הלקוח, ועם תנאי השטח

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

המשרד בניהולה של אסנת ברש, אדריכלית (אדריכל רשוי) בוגרת הטכניון בהצטיינות, מתמקד בתכנון בתים פרטיים, ופרוייקטי ציבור מהשלב ההתחלתי של התכנון הראשוני ועד סיום הפיקוח העליון באתר עם גמר הביצוע.

אסנת החלה את דרכה במשרד האדריכלים המוביל "משה צור אדריכלים בוני ערים בע"מ", משרד העוסק בבנייה למגורים, מסחר ומשרדים באיכות תכנון מהגבוהות בארץ, ומנהלת מזה מספר שנים משרד עצמאי המלווה פרוייקטים של בתים פרטיים ועיצוב פנים, תוך מתן תשומת לב מירבית ללקוח, והקפדה על תכנון איכותי המנצל את זכויות הקרקע במגרש, ומייצר חוויה אדריכלית ייחודית שבה רצונות הלקוח והאילוצים שבשטח יוצרים הזדמנות לאדריכלות טובה.

יתרונות ואיכויות:
הדרך הזאת של בניית בית, היא דרך ארוכה ומתישה, אך גם רצופה בחוויות, ויכולה להיות חוויה מאוד מעשירה.
ולכל אורך הדרך, יהיו שם עשרות אנשי מקצוע, ובראשם- האדריכל.
תפקידו של האדריכל לעזור לכם לממש את החלומות שלכם בצורה הטובה ביותר, לעזור לכם להגיע לתוצר הכי טוב עבורכם. לבית שבו אתם תהנו לגור, ותרגישו שהוא מעשיר אתכם. בשל כך, הבחירה באדריכל בפרוייקט כזה, היא אחת הבחירות החשובות ביותר. אני מבטיחה להיות שם בשבילכם, בכל הלבטים, בכל החששות, וליצור- ביחד אתכם- את הבית המיטבי עבורכם. את הבית שלכם!

אשמח לשוחח עמכם, ולהציג בפניכם את עבודות המשרד, כמו גם לתת הכוונה ראשונית להתחלת הדרך לבניה חדשה!

 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע osnat@barash.co.il