כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

מוגן: אסתי די-נור מעצבת פנים – סטודיו WABISABI

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//

מגדלי TLV, גרציאני 6 תל אביב

אודות בעל המקצוע

ואבי סאבי הוא סטודיו לעיצוב אדריכלי. הסטודיו שלי מתמחה בתכנון לבתים פרטיים, דירות יוקרה, בתי עסק ומשרדים. אני בוגרת לימודי עיצוב אדריכלי בטכניון, בעלת תעודת מפקח בנייה, עיצוב תאורה וחברה באיגוד אדריכלי הפנים. מאחורי רקע של עשרות שנים בניהול תרבות ואומנות.

בתהליך העבודה אסייע לבניית התקציב, הפרוגרמה והקונספט העיצובי של הבית או המשרד שתבנו. אחרי תהליך תכנון איכותי וייחודי, אנהל את צוות בעלי המקצוע במטרה להסיר מכם את כל הדאגות ואוביל אתכם ביד בוטחת לרכישת ריהוט, חפצי בית, ובחירת החומרים באופן שינצל את התקציב שלכם בצורה המיטבית.

מקור ההשראה העיקרי של הסטודיו, ה-Wabi Sabi, מגיע מהמסורת האסתטית של הזן ביפן, המוקירה את יופיו החולף של העולם הגשמי. מיצוי כל האיכויות העוברות במהלך העבודה: פשטות, א-סימטריה, חומרים טבעיים, חפצים שעקבות הזמן ניכרים בהם ומייפים אותם, כשהם מספרים את סיפור בעליהם. ואבי-סאבי הוא אורח חיים האורג את עיצוב הבית עם הטבע ועם זרימת החיים על רבדיה המגוונים.

עיצוב הבית עבורי הוא תהליך של חשיבה אורגנית של כלל יושבי הבית, אסתטיקה המדגישה יופי טבעי, נוסטלגיה וחפצים בעלי משמעות, שינבעו מעולמכם שלכם. תפקידי יהיה לסייע לכם לבטא אותם בקונטקסט האדריכלי. וכמובן שעולמות ההשראה שלי יתמזגו גם הם ביצירה.

בעת עיצוב נכס להשקעה, משרד בית עסק או מוסד תרבות ינחו אותנו גם עקרונות עסקיים, כלכליים והדינמיקה בתחום, אך גם כאן שמור מקום חשוב לרצונות וטעמים שיציתו את הדמיון והרגש, את העין והרוח.

הכמיהה לאמנות וליופי מלווה אותי כל חיי, אך הגעתי לעסוק בעיצוב רק אחרי שעשיתי מסע ארוך בעולם מקביל, אשר תרם לי לא מעט גם לעיסוק הנוכחי. בתום עשרות שנים בהן למדתי ארכיאולוגיה ומדיניות ציבורית ושימשתי בתפקידים בכירים בתחום התרבות, חזרתי לאהבות ראשונות.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע estee@wab-sabi-concept.com