כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

גופי תאורה

אפלייט – גופי תאורה מעוצבים

אפלייט – גופי תאורה מעוצבים – עיצוב תאורה, לבית למשרד, מבחר עשיר ומאיר עיניים של גופי תאורה במגוון סגנונות, לבית ולחוץ

אודות בעל המקצוע

חברת אפלייט עיצוב תאורה מנוהלת על-ידי רן אגוסטין, מעצב תאורה, הפועל מתוך הבנה מעמיקה והכרה בחשיבותה הרבה של תאורה איכותית.

מבחר גופי תאורה
רן אגוסטין עוסק מזה שנים רבות בעיצוב תאורה, הן לבית והן למשרד, ומציע מבחר עשיר ומאיר עיניים של גופי תאורה במגוון סגנונות, לבית ולחוץ.

בחנות המעוצבת של אפלייט עיצוב תאורה תמצאו גופי תאורה מעוצבים ואיכותיים. מוצרי התאורה האיכותיים מוצגים בעיצובים ייחודיים ובקו מודרני ונקי, ביניהם: גופי תאורה עשויים מתכת, מנורות קלאסיות ומנורות העשויות בעבודת יד.

בנוסף למבחר המגוון הקיים בחנות, ניתן להיעזר בקטלוגים מפורטים של גופי תאורה הנמצאים בחנות, להתייעץ עם רן, לבחור ולהזמין את הפריטים המתאימים ביותר לצורכיכם ולטעמכם.

עיצוב ותכנון של מערכות תאורה
רן אגוסטין יודע שתאורה נכונה המתוכננת היטב מועילה הן מבחינה פיזית והן מבחינה נפשית, בין אם במקום העבודה ובין אם בבית. לכן רן נפגש באופן אישי עם כל לקוח, ואף מגיע לביתו או למקום עבודתו בכל מקום בארץ במידת הצורך, על מנת לספק לו את התאורה המושלמת.

לקוחות החברה
עם הנהנים ממוצרי האיכות ומהשירות המקצועי של חברת אפלייט נמנים לקוחות פרטיים ועסקיים רבים בכל הארץ, וביניהם מרכזים מסחריים וחנויות.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע ran@uplight.co.il