כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

איטום ובידוד

בוני ירושלים הנדסה אזרחית

בוני ירושלים הנדסה אזרחית – קבלן לעבודות בניה שיפוצים ושלד עבודות גמר, בנייה, תוספות הכוללים איטום, חשמל, אינסטלציה ומים ועוד

אודות בעל המקצוע

בוני ירושלים הנדסה אזרחית הינה חברה ותיקה שעוסקת בעבודות גמר, בנייה ושיפוצים, הן כקבלן ראשי והן כקבלן משנה. החברה נוסדה בשנת 1984 על ידי אבי כהן וביצעה שורה ארוכה של פרוייקטים וביניהם גם פרוייקטים רבים של הקמת בתים פרטיים ודירות יוקרה בסטנדרטים מהגבוהים ביותר שמציע שוק הנדל"ן הישראלי.

מצדה בניה וייזום
עוסקת בתמ"א 38 – פרטים באתר.

עמידה בלוחות זמנים, תקציבים ותקנים
בעשרות פרוייקטים שביצעה חברת בוני ירושלים הנדסה אזרחית בשוק הפרטי ובשטחי מסחר שונים באזור ירושלים רבתי, התאפיינה פעילות החברה בניהול מקצועי, הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ובתקציבים ובשימוש בחומרים איכותיים העומדים בתקנים.

כל סוגי עבודות הגמר והשיפוצים
החברה מתמחה במגוון רחב של עבודות שיפוץ ובנייה כגון: הכנת תשתיות חשמל, אינסטלציה, תקשורת ומיזוג אוויר, עבודות איטום, עבודות טיח, ריצוף, אלומיניום וצביעה, התקנת מעליות ומערכות מיזוג, נגרות חרש, רכיבים מתועשים, פיתוח אתרי הבנייה, גינון ומערכות השקיה.
הפעילות שמלווה לעיתים את כל שלבי הבנייה, מתבצעת תוך שיתוף פעולה עם יועצים שונים ובעלי מקצוע המלווים את עבודות הבנייה והגמר, כגון: אדריכלים, מהנדסים ומעצבי פנים.

אחריות על איכות החומרים והעבודה
מסירת עבודת שיפוץ או בנייה לידי בוני ירושלים הנדסה אזרחית, מבטיחה לכם כי התוצאה תהיה מקצועית ואיכותית. החברה מנהלת את הפרוייקטים שלה ביד רמה ומספקת לכם שקט נפשי בכל הנוגע לאיכות החומרים ואיכות הבנייה. החברה מלווה את הפרויקט עד לשלב המסירה וגם במהלך שנת הבדק.

תקני איכות
בוני ירושלים הנדסה אזרחית מתנהלת על פי התקן הישראלי והתקן הבין לאומי ת"י 9001:2008
 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע bonijer@zahav.net.il