כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

דלתות

בלגי פלוס

חברת בלגי פלוס מתמחה מזה עשור בעיצוב, ייצור והתקנת חלונות ודלתות מפרופיל בלגי עשוי ברזל ועבודות ברזל נוספות

אודות בעל המקצוע

חברת "בלגי פלוס" מתמחה מזה עשור בעיצוב, ייצור והתקנת חלונות ודלתות מפרופיל בלגי עשוי ברזל, המעניק למבנה חזות בעלת אופי כפרי, קלאסי ועם זאת עדכני בסגנונו. בנוסף, מעניקה החברה שירותים משלימים בכל הנוגע לעבודות ברזל הקשורות לבית, החל ממעקות, מדרגות, פרגולות, סבכות, וכלה בשערים וגדרות חיצוניים.

ייחודה של "בלגי פלוס" במתן מענה מלא לכל פתח, כזה הכולל תריסי גלילה חשמליים מאלומיניום או מעץ קליר משובח, המותאם למזג האוויר בישראל, רשתות גלילה וכן רשתות נשלפות.

כל פתרון עבור חלון או דלת מתנהל במקביל לעבודה מול בעלי מקצוע אחרים בבית. החברה מעניקה אחריות מלאה לחמש שנים, מתוך אמונה באיכות המוצרים והחומרים, וידע כי תהליכי העבודה והביצוע קפדניים, אותנטיים ואינם מתפשרים על פרטים. 
             
בחברת "בלגי פלוס" מתכננים כל פתח ומוצר נלווה בנפרד, תוך הכנת תוכניות שממחישות את הפרופורציות העתידיות שלו. תוכנית ביחסים נכונים מאפשרת קבלת החלטות נכונות וייצור חלונות התואם חלומות.

בראש החברה עומד אפרים שלום, בעל ניסיון של מעל ל-30 שנה בתחום המתכת והבנייה. אפרים שלום הוא קבלן בניין עם התמחות בשימור ובתי יוקרה, מהמובילים בישראל. ניסיון רב שנים בתחום מאפשר לאפרים שלום לראות את תמונת הבית המלאה, גם מתוך שרטוט דו מימדי ראשוני, ולשלב את הפתח כחלק בלתי נפרד ממערך חיים שלם. תכנון שמתייחס לחלון שיהיה נוח לשימוש ובמקביל יראה יפה לאורך זמן, הם מיסודות עבודתו.

אולג מוסלימוב, מעצב תעשייתי והנדסאי תהליכי ייצור בענף המתכת, אחראי על עיצוב ותכנון הפתחים בחברה, לצד ניהול הייצור. אולג, שלמד את מקצוע המתכת בברית המועצות, השלים את הצד היצירתי במכון הטכנולוגי של חולון. אולג מוסיף לכל חלון ומעקה ערכים של אסתטיקה מקורית, ביטוי יצירתי ואלו מתוך הכרת החומר על תכונותיו ויכולותיו.
 

מופיע בכתבות
טען עוד