כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

ארונות

ברדה סטודיו לעיצוב

ברדה סטודיו לעיצוב – צוות מעצבים ונגריה המתמחה ברהיטים בקו עיצובי אחיד עבור סלונים, חדרי ילדים, חדרי שינה, מיטות ועוד

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

ברדה סטודיו לעיצוב הינו עסק משפחתי שנוסד בשנת 1970, כיום ממשיכים את היצירה של אביהם שני הבנים שמתמחים בחדרי ילדים שישמחו להגשים עבורכם חלומות גם בחדרים נוספים בבית בכל סגנון מתבקש. 

בסטודיו מקפידים על חומרי גלם באיכות גבוהה ועל רמת גימור מדויקת ונקייה במיוחד שיוצרים רהיט חזק, איכותי ואסתטי.

את תהליך העיצוב מתחילים עם המעצבות בחנות, הן מקשיבות לחלומות שלכם, ומעצבות עבורכם בהתאם למידות של החדר, רהיטים בקו עיצובי אחיד מתוך מבחר רחב של סגנונות מודרני, קלאסי ופרובנס ובנוסף ישמחו לייעץ לכם בבחירת הגוונים.

את מבחר הרהיטים ניתן לראות באתר, שמהווה קטלוג מעודכן אליו מתווספים כל העת תמונות ששולחים לקוחות מרוצים. אבל אין כמו ההתרשמות מהרהיטים שנמצאים בתצוגה, מומלץ להגיע עם המידות של החדר.

נגריה:

שמוליק הנגר, שלמד את רזי המקצוע מאביו, מקפיד על בטיחות, על מחברים מוסתרים, על רמת גימור מדויקת ונקייה ועל חומרי גלם באיכות גבוהה, הרהיטים מיוצרים משילוב של עץ אורן ו – mdf  אוסטרי או גרמני, שעומדים בתקן האירופי המחמיר. כמו כן הוא תמיד מעודכן בכל החידושים האחרונים.

מצבעה – אפוקסי :

על הצביעה הידנית של אמיר ימליץ לכם כל איש מקצוע אמין ואכן מגיעים אליו לצביעה וחידוש מכל רחבי הארץ. במצבעה שלו מקבל הרהיט שתי שכבות יסוד, שלוש שכבות התזה אחידות בגימור משי מט ויבוש בתנור. כשחומרי הצבע שהוא משתמש בהם נטולי עופרת, ללא חומרים רעילים, מותאמים לשימוש ביתי וגם לחדרי ילדים.

 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע bardastudio@bezeqint.net