כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

גלית בלוריאן – שינויי דיירים ועיצוב פנים

שירותי עיצוב פנים ושינויי דיירים לקבלנים ורוכשי דירות. ניסיון של מעל 24 שנים בבנייה הרוויה, דירות קבלן, מגדלי יוקרה, פרויקטים של תמ"א ועוד

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//

הערבה 1 גבעת שמואל בניין SIV

אודות בעל המקצוע

נעים להכיר – גלית בלוריאן ואני עוזרת לאנשים להפוך 4 קירות לבית המעוצב שלהם ,ברוכים הבאים לעולם שלי. התפיסה שלי היא שעיצוב איננו מותרות , הוא נועד לשפר את החיים של המשתמשים ולהשפיע על החווים אותו לטובה. בית הוא עוגן ושלווה 'עיצוב נכון יוצר מעטפת פרקטית ונכונה לבעליו והבאים בו חווים אותו ונהנים בין כתליו. בכל פרויקט חדש אנחנו יוצאים להרפתקה משותפת, הלקוחות שלי ואני, במטרה להביא לידי ביטוי את תחושת השייכות וכל אותם דברים שעושים נעים בלב, מרחיבים את הנפש ומקילים על החיים ומשפרים אותם. לפני 25 שנה סיימתי את לימודי כטכנאי אדריכלות ועבדתי במשרדי אדריכלים, קבלנים ועוד. ב2015 פתחתי סטודיו המתמחה בשינויי דיירים ועיצוב דירות קבלן. טיפלנו ב-1542 יח"ד ב40 פרויקטים קבלניים שונים.
כ-200,000 מטרים רבועים של תכנון, תוכניות, תמחור עיצוב וניסיון מדויק בדירות קבלן. אני אדם של ניגודים אוהבת מזרח ומערב. יצירה והשראה מניעים אותי, אני מאמינה ברוח האדם וביכולתו לשנות ולהשתנות תוך לימוד, אימון והתמדה.
אני במקצוע של "לגרום לזה לקרות" ולכן אני פה
באתי להשאיר חותם, לא להיות כצל עובר.
הרמוניה ואיזון הם שם המשחק
תנועה היא החיים

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע service@galitbalurian.co.il