כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

בניה בעץ

גן ונוי פדלון

חברת גן ונוי פדלון מתמחה בתחומי עיצוב גינות גג וביצוען. החברה מציעה פרגולות, דקים, בריכות נוי, שירותי גינון, תאורת גן ועוד

אודות בעל המקצוע

כדי להיחשף לאחד הטרנדים המקסימים בעיצוב, צריך רק להרים את העיניים מעלה אל עבר מרפסות השמש וגגות הבניינים, אשר עוטים על עצמם מראה ירוק של גינה מטופחת בסגנונות שונים – מ"בוסתנים" שבהם עצי פרי ננסיים (או רגילים, אם יש מספיק מרחב) ועד גינות עירוניות קטנות שבהן גדלים צמחי תבלין ונוי יפהפיים. מעבר ליופיון היתרונות של גינות אלה רבים ובהם אפשר למנות את הפחתת הרעש הסביבתי, את תחושת הפרטיות שגינות כאלה מעניקות לדיירים ובשילוב עם פרגולות מתאימות, דקים ותאורה גינות מסוג זה מאפשרות גם למי שבחרו לגור בבניין קומות את התחושה של מגורים בבית פרטי.
 
מומחי "גן ונוי פדלון" מתמחים בתכנון ובעיצוב גינות מסוג זה ובמסגרת עבודתם הם מתאימים את כדי הגידול לצמחים הנבחרים (כך שיוכלו להכיל את מערכת השורשים), יוצרים את תערובת האדמה המתאימה לצמחים אלה ולתנאי השטח המיוחדים לכל בית ודירה, מתכננים ובונים את מערכת הניקוז היעילה והמתאימה ביותר לגינה ומספקים מערכות השקיה ממוחשבות ומתוחכמות שיפטרו אתכם מהחלקים הקשים בעבודת טיפוח הגינה.
 
חברת "גן ונוי פדלון" הוקמה בשנת 1982. מאז הקמתה היא שמה דגש על מקצועיות וייחודיות בתכנון, בביצוע ומתן שרות ללקוח והיא מתמחה בעיצוב ובביצוע גינות גג פורחות ומרפסות שמש. לרשותנו צוות עובדים מיומן העובר הכשרה מקצועית בחברתנו, אדריכלי נוף יצירתיים המתכננים את מערכת ההשקיה והדישון הממוחשבת ואדריכל נוף שמתכנן את מיקומי הצמחים והכדים לפי תוואי השטח.

בנוסף לאנשי מקצוע אלה, אנו מציעים צוותי אחזקה אשר מטפלים בגינות במקצועיות ובמסירות.

צפו בסרטון על העסק:

מופיע בכתבות
טען עוד