כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלי פנים

דבורה בן נון – עיצוב פנים, סטיילינג ושירותי אדריכלות

דבורה בן נון – תכנון, עיצוב וסטיילינג של משרדים, עסקים ודיור פרטי בדגש על התאמה מושלמת לצרכי הלקוח. ליווי התהליך מגיבוש הרעיון, ועד לבחירת האביזרים המשלימים

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

עומדים בפני אתגר עיצובי?
אשמח לשוחח עמכם ולהכיר לכם את עבודות עיצוב הפנים והתכנון של הסטודיו ולתת לכם מידע שסייע לכם לצאת לדרך ברגל ימין.

סטודיו לעיצוב דבורה בן נון, מתמחה בשירותי עיצוב פנים (ייעוץ, תכנון וליווי), הום סטיילינג, ביזנס סטיילינג, פנג שואי ואדריכלות.
תכנון ועיצוב אישיים ללקוחות עסקיים ופרטיים.

* תכנון עיצוב פנים ואדריכלות של משרדים, חנויות, מספרות, עסקים.
* ביזנס סטיילינג לעסקים
* הום סטיילינג לדירות ובתים
* עיצוב לפי תורת הפנג שואי
* ליווי ותכנון שלבי הקמה או שיפוץ
* עיצוב אישי של מטבחים, חדרי רחצה וחדרי ילדים

לכל אדם יש חלום עיצובי, רצונות ומאוויים אליהם הוא שואף להגיע בעיצוב בית או עסק. התפקיד שלי הוא להגשים את החלום העיצובי, לתרגם את הרעיונות של הלקוח לעשייה בשטח ובעצם לתרגם רעיון מופשט מתיאוריה למה שמבוצע בפועל על ידי הקשבה פעילה ושימת לב לאופי האדם, לפרטים, רצונות, צרכים והדקויות שחשובות לו. 
בסופו של יום, חשוב לי שהתוצאה תהיה יפה ומעוצבת, אך חשוב לי לא פחות שהעיצוב יהיה פרקטי ושהלקוח יהנה לחזור לאזור המעוצב. לחזור הביתה.
עיצוב פנים של לדירה, בית או עסק מלווה בהתלבטויות, ספקות ואינספור בחירות. בחירה באיש/אשת  מקצוע רב תחומי (עיצוב פנים, ייעוץ פנג שואי וסטיילינג) מסיר מכם את הלחץ ומאפשר לי להוביל אתכם וללוותכם משלב הרעיון, דרך הכנת תוכניות, בחירת אנשי מקצוע, חומרי גמר ופתרונות יצירתיים המשקפים את אופייכם.
 
סטודיו דבורה בן נון, מתכנן פרויקטים המייצרים חוויה עיצובית אשר ממקסמת את פוטנציאל החלל, תוך שמירה על רמת גימור גבוהה והקשבה למקבל/י ההחלטות.
יתרונות הסטודיו
ליווי מקצועי המקל עליכם בבחירות ובהחלטות
כמעצבת פנים מנוסה וקשובה, דבורה בן נון מאפשרת לכם להתרכז בעיקר, מובילה את הפרויקט בהיבט לוחות הזמנים, תיאומים, בחירות, החלטות, ומתרגמת השראה לרעיון ממשי עם תוצאה מעשירה ומספקת. "אני מלווה את לקוחותיי בסבלנות בבחירות נכונות המתאימות למטרות, לצרכים ולשאיפות שלהם עד לסיום הפרויקט ולאחריו".

העברת סדנאות לעיצוב לבונים ומשפצים
לדבורה בן נון וותק של 15 שנה בהעברת סדנאות לעיצוב משרדים ובתים בפני קהל של בונים, משפצים ומתכננים שינוי עיצובי במשרד ובבית. ההרצאות מעשיות ומתבצעות תוך הדגמה, המחשה והסבר על  תכנון נכון המותאם לכם הלקוחות. הרצאות, סדנאות וקורסים.
עיצוב רב תחומי המתבסס על רקע מקצועי רחב המשלב במידת הצורך תכנון, עיצוב על פי תורת הפאנג שואי לצמיחה ושגשוג בעסקים ובבית.

ביזנס סטיילינג לעסקים
עיצוב וסטיילינג ממתגים עסק כך שהוא משקף את ערכי החברה, התרבות הארגונית והמסרים השיווקיים המגיעים למשרד, לבית העסק או לרשת חנויות.

עומדים בפני אתגר עיצובי ? אשמח לשוחח עמכם ולהכיר לכם את עבודות עיצוב הפנים והתכנון של הסטודיו ולתת לכם מידע שסייע לכם לצאת לדרך ברגל ימין 050-5737378.
 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע lovedvori@walla.com