כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

בניה בעץ

וסטו – VASTU – גלריה לריהוט מעץ מלא

וסטו - VASTU - גלריה לריהוט מעץ מלא - רהיטים קלאסיים וחזקים הכוללים שולחנות אוכל, כסאות, שידות, מיטות, שולחנות סלון, ספות, כורסאות ועוד

אודות בעל המקצוע

בגלרית וסטו תמצאו עולם שלם של רהיטי עץ מלא.

גלריה לריהוט המתמחה ברהיטים מעץ מלא, בעיקר מעץ טיק ומעץ אלון תוך שימת דגש על שימוש בעץ טיק ישן ובעץ טיק ממוחזר.

עבודה בעץ מלא זו ההתמחות שלנו. אנו מאמינים ברהיטים קלאסיים וחזקים שיחזיקו מעמד לאורך שנים ומתאימים בכל זמן ובכל מקום.
אנו מאמינים ששימוש בעץ מלא וייצור רהיטים על זמניים הוא חלק מתפיסה אקולוגית, כמו גם שימוש בכל חלקי העץ, כולל שורשים וענפים המשמשים לייצור פריטים מעוצבים וייחודיים.

באולמות התצוגה שלנו תמצאו מבחר אדיר של פריטים ייחודיים שכל אחד מהם נבחר בקפידה ובאהבה. מה שלא תמצאו בתצוגה – בוודאי תמצאו במחסן הצמוד, ואת מה שלא תמצאו במחסן – נשמח להזמין עבורכם בהתאמה אישית.

בגלרית וסטו תוכלו למצוא שולחנות אוכל בגדלים ובסגנונות שונים, כסאות, מזנונים, שידות, ספסלים, מיטות, שולחנות קפה, ויטרינות בכל הגדלים והמידות, שולחנות עבודה קלאסיים בסגנון טוסקני לצד סקרטרים מעוצבים וגם ספות וכורסאות במילוי פוך איכותי ועוד אביזרים ופרטי עיצוב מעץ.

ב"וסטו" כל פריט נבחר בקפידה עפ"י הרוח המאפיינת את הגלריה – הרמוניה בין האדם לסביבה המתבטאת בעיצובים קלאסיים וחומרי גלם איכותיים השומרים על ערכם לאורך שנים. את כל הפריטים ב"וסטו" בוחרת באהבה רבה גבריאלה, בעלת הגלריה, שמסתובבת בעולם – מאירופה מולדתה ועד מחוזות המזרח הרחוק כדי להביא לגלריה את אותם פריטים ייחודיים, איכותיים וקלאסיים,בעלי אותו "שיק" אירופאי ההופך כל רהיט בגלריה ליצירה קלאסית.

גלרית וסטו עובדת עם מעצבים, אדריכלים וסטיילסטים המוצאים בגלריה את הריהוט הקלאסי, האיכותי, המעוצב בסגנונות השונים ואת היכולת להתאים ללקוח באופן מושלם.

לגלריה 2 אולמות תצוגה:

  • אולם התצוגה במושב בצרה, בצד המזרחי. מאות מטרים של תצוגת פריטים יפהפיה ושירות חם ואישי באווירה כפרית.
  • אולם התצוגה החדש שיפתח בספטמבר 2011 בא.ת. פולג בנתניה (רח' האומנות) בעיצוב חדיש ועכשווי.

מופיע בכתבות
טען עוד
בודק...