כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

ארונות

טולמנ'ס

טולמנ'ס מייצגת בישראל את עילית בתי העיצוב ומיטב המעצבים בעולם ומציעה רהיטים לסלונים, חדרי שינה ועוד

אודות בעל המקצוע

טולמנ'ס מייצגת בישראל את עילית בתי העיצוב ומיטב המעצבים בעולם, מובילה בישראל את תחום הריהוט האיכותי וכלי הבית המעוצבים, זה למעלה מ- 20 שנה.

טולמנ'ס מתמחה במגוון תחומים: כלים, אביזרים וריהוט, דלתות, ריהוט גן, מטבחים וכלי בית ייחודיים. טולמנ'ס מייצגת למעלה מ-30 מותגי על בינלאומיים, מן הבולטים והמובילים בעולם, המיובאים ברובם מאיטליה, כמו גם מספרד, צרפת, בלגיה, סלובניה, סקנדינביה וארצות אחרות.

הצוות של טולמנ'ס נמצא תמיד עם היד על הדופק, מעודכן ולומד את שוק העיצוב הבינלאומי, לוקח חלק בתערוכות העיצוב החשובות בעולם, יודע לפני כולם מה חשוב, מה מתחדש, מה יכול להתאים, ליצור שיחה.

טולמנ'ס נמצאת בדיאלוג מתמיד עם הקהל הישראלי שוחר האיכות, ומאפשרת, עבור אלו שהעיצוב בנשמתם, לראות ולבחור מהטוב ביותר שקורה היום בעולם. אותם אנשים שעבורם עיצוב הוא חלק מדרך חיים, הרואים בבחירות הנכונות ערך ומשמעות, יכולים להעריך את ההשקעה של טולמנ'ס בחיפוש אחרי המעצבים המכתיבים את ה'דבר הבא'.

כדי לטפח ולקדם את עיצוב העל בישראל, להרחיב את המודעות לריהוט מעוצב הנוגע באמנות, מקיימת טולמנ'ס מגוון פעילויות, ומציגה ומקדמת תערוכות, מביאה לארץ מעצבים בינלאומיים בולטים להעברת סדנאות אומן והרצאות, יוזמת ומשתפת פעולה עם גופים ומוסדות הפועלים אף הם לקדם את תחום העיצוב בישראל.

מופיע בכתבות
טען עוד