כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

כיריים

טרקלין חשמל

טרקלין חשמל – רשת ארצית לשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית: מקררים, מקפיאים, מזגנים, תנורים, כיריים, קולטי אדים ועוד

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

טרקלין חשמל בע"מ היא רשת ארצית לשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית, מהמובילות והוותיקות בישראל. חנויות הרשת פרושות במרכזי הקניות ובקניונים ברחבי הארץ ומביאות אליך את המותגים המובילים בעולם במחירים השווים לכל נפש.

מחנות קטנה למותג בישראל
ב- 1948 פתחו אברהם ושרגא זילברשטיין, אב ובנו, את החנות הראשונה של "טרקלין חשמל". זו הייתה חנות קטנה למוצרי חשמל באזור הנמל של חיפה, שהפכה לשם נרדף לאיכות, אמינות והגינות עסקית בתחומה. ב-1977 עבר העסק המשפחתי לידיו של הנכד, שאול זילברשטיין, שהחל לבנות את טרקלין חשמל כרשת חנויות ארצית וכמותג מוביל בישראל.

בכל מקום במדינה
חבירה אסטרטגית עם רשת "היפרשוק", הרשת לשיווק מזון המובילה בישראל, הביאה לפתיחתן של מחלקות מוצרי "טרקלין חשמל" בכל סניפי הרשת ברחבי הארץ, מטבריה ועד אשקלון. בסוף שנות השמונים, כשהחל בארץ עידן הקניונים, "טרקלין חשמל" כבר הייתה מנוסה ומוכנה לשינוי הבא בהרגלי הצריכה. היא פתחה רשת חנויות עצמאיות במרבית מרכזי הקניות החדשים ובנוסף חנויות ייעודיות לקהלי המגזר החרדי והמגזר הערבי.

איכות במחירי תחרות
שמירה על רמת מחירים תחרותית, מקצועיות ותודעת שרות גבוהה, הפכו את טרקלין חשמל לרשת החנויות מספר 1 בישראל, עם המגוון הרחב ביותר של מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית, מערכות קולנוע ביתיות, מערכות מיזוג אוויר וציוד תקשורת. תוך זמן קצר כבשה "טרקלין חשמל" מקום של כבוד בתודעה הישראלית וכיום, נחשבות חנויות הרשת ל"חנויות עוגן" בכל תיכנון של קניון או מרכז קניות חדש בישראל.

מקצועיות מעל לכל
ב"טרקלין חשמל" אף פעם לא תישארו לבד. מיטב המומחים בתחומים השונים עומדים לרשותכם בחנויות המכירה, מגובים במומחים ממרכז התמיכה הארצי של הרשת, מבטיחים לכם ייעוץ והדרכה אישית ברמה המקצועית ביותר בישראל. נאמנה לדרכה המקצועית פתחה טרקלין חשמל "חנויות מקצועיות" ומחלקות מיוחדות המתמחות במערכות מיזוג אוויר ובתחום המתפתח של מערכות קול ווידאו לקולנוע ביתי. הן מאוישות באנשי המקצוע הטובים ביותר שהוכשרו במיוחד כדי לספק לכם את הפתרונות המתקדמים והידידותיים הקיימים היום בתחום.

מוכנות לעידן אלקטרוני
מערך לוגיסטי כלל ארצי הכולל מחסני חלוקה בכל רחבי הארץ, צי של משאיות הובלה מהגדולים בישראל וניהול ממוחשב של המלאי, מאפשרים ל"טרקלין חשמל" לנייד סחורות במהירות ולשרת אתכם בדרך היעילה ביותר. חיבור נכון של המערך הלוגיסטי עם האתר www.traklin.co.il מעמיד את "טרקלין חשמל" בעמדת זינוק מצוינת בעידן המסחר האלקטרוני.

מועדון לקוחות משפחתי
טרקלין חשמל היא כבר מוסד בישראל. נטועה בקהילה, תורמת כספים לפרוייקטים קהילתיים חשובים, בתי חולים, מוסדות חינוך ועוד. סביב הרשת נבנה מועדון לקוחות ממוחשב, מהגדולים בישראל, המונה היום כבר 400 אלף חברים. בתשע שנות פעילותו הפך מועדון הלקוחות של "טרקלין חשמל" למשהו שהוא מעבר למועדון לקוחות רגיל, רשומים בו גם כאלה שהם כבר דור שלישי ללקוחות מרוצים של הרשת, כמעט מועדון משפחתי.

עתיד בטוח
מחירים תחרותיים, מוצרים איכותיים ושירות מהמעלה הראשונה עשו את "טרקלין חשמל" לרשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה המובילה במדינה. תכניות השיווק החדשניות שגובו במסעות פרסום ייחודיים, יחסי ציבור ומבצעי מכירות אגרסיביים, מיקמו אותה בתודעתנו כמותג מוביל של מקצועיות ואמינות. הרוח המקורית של מייסדיה שהושתתה על הגינות עסקית, איכות מקצועית ושרות אנושי, וממשיכה להתוות את דרכה של "טרקלין חשמל" ומבטיחה שהיא תמשיך ותבסס את מעמדה כרשת מוצרי החשמל והאלקטרוניקה הגדולה והאיכותית במדינה.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע lior@traklin.co.il