כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

יעל גוטרייך אורון – מעצבת פנים

הסטודיו בראשה של יעל גוטרייך אורון מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים ישנים משלב גיבוש הקונספט ותכניות העמדה, דרך תכניות העבודה המפורטות ומכרז לקבלנים, תכניות נגרות, בחירת חומרים ועד בחירת הפרטים הקטנים ביותר שעושים את ההבדל.

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//

התמר 8, רשפון

אודות בעל המקצוע

הסטודיו בראשה של יעל גוטרייך אורון מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של דירות ובתים ישנים משלב גיבוש הקונספט ותכניות העמדה, דרך תכניות העבודה המפורטות ומכרז לקבלנים, תכניות נגרות, בחירת חומרים ועד בחירת הפרטים הקטנים ביותר שעושים את ההבדל. הלקוח מקבל לאורך כל שלבי התהליך ליווי מלא, יד ביד, עד הגשמת הפרויקט שנתפר בדיוק למידותיו בהתאם לאישיותו ותקציבו.

כל בית מספר את הסיפור האישי של בעליו ומבקש לענות לצרכים הספציפיים של מי שמתגורר בו. עיצוב החלל והפיכתו לייחודי חשוב לנו ביותר, אך לא פחות מכך חשוב גם שיהיה פרקטי ונוח ויעמוד במבחן הזמן.

כל פרויקט הינו עולם ומלואו, כל פרויקט מרגש אותנו כאילו היה הפרויקט הראשון.

מופיע בכתבות
עולה קומה: דירת דופלקס בעיצוב הרמוני

עם דיירים נחושים, מעצבת יצירתית ומספר חודשי שיפוץ, דירת הדופלקס הישנה הפכה למרחב מחייה נעים ורגוע במיוחד

לעצב, לאכול, לאהוב: שיחה עם יעל גוטרייך אורון

לרגל הוצאת הספר "לעצב, לאכול, לאהוב", נפגשנו עם מעצבת הפנים יעל גוטרייך אורון לשיחה על עיצוב, אוכל ומה שביניהם. הפרויקט בשיתוף מטבחי דקל

בין הגלוי לנסתר: דירת 5 חדרים שמספקת שפע פתרונות אחסון

הדיירים ביקשו בית מעוצב אך פרקטי, מודרני אך חם, וגם לא ויתרו על פתרונות אחסון גלויים ונסתרים - התוצאה הותירה גם אותם וגם את המעצבת מרוצים

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע yaeloron@gmail.com


    בודק...