כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלים

יעל שביט -Yinteriors

יעל שביט, בעלת משרד העיצוב "יעל שביט מעצבים", הינה מעצבת פנים והום סטיילינג, בוגרת המכללה לעיצוב בינין ודיור, נבחרה לאחת מ - 30 המעצבים המבטיחים של בנין ודיור בשיתוף "החממה" לשנת 2016.

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//

סמטת המעלות 7 רמת גן

אודות בעל המקצוע

משרד העיצוב,  מתמחה בתכנון ועיצוב פנים עבור בתים, דירות ועסקים, השבחת נכסים והום סטיילינג. המשרד מתמחה בעיקר במתן מענה כולל, מקצה לקצה, לכל לקוח: החל מייעוץ לפני רכישה, קבלת ההחלטה האם לשפץ את הבית, בניית תקציב ועד בחירת הספקים ואנשי המקצוע הטובים ביותר עבור הצרכים שלכם. אנחנו מנהלים עבורכם את כל הפרויקט מתחילתו ועד סופו.

התהליך שלכם איתנו כולל ליווי מלא, החל משלב הגדרת הצרכים, הרצונות והחלומות, דרך שלב התכנון, בחירת החומרים והצבעים ועד לשלב ההום סטיילינג הסופי הכולל את הנגיעות העיצוביות שעושות את כל ההבדל. אנו נתאם בין אנשי המקצוע השונים ונעשה הכל בכדי שהבית שלכם ייצא מושלם, עם מינימום דאגות ומעורבות שלכם כאשר כל בית שונה מהאחר ומותאם בדיוק עבורכם.

לתפיסתי, עיצוב החלל צריך להביא לידי ביטוי ולייצג את אלו השוהים בו. לכן, השפה העיצובית המובילה את עיצוב החללים השונים תקבע תמיד יחד איתכם. החללים בעיצוב יעל שביט הינם פונקציונאליים ושימושיים ומשלבים חומרים מגוונים וחדשניים. כל אלו יחד מביאים לידי ביטוי את החלומות והסגנון העיצובי המועדף על כל לקוח, תוך הקפדה על מתן שירות מוביל ואיכותי.

"אני נהנית לתכנן את המרחב הפרטי שלכם. מיקסום הפוטנציאל הקיים במרחב בו אתם חיים ועובדים, נעשה תוך תשומת לב מירבית לכל פרט בתהליך,  גדול כקטן,  ומתן מענה מקסימלי לצרכים הפונקציונליים, בהתייחס לתקציב ולחלום העיצוב שלכם."

מופיע בכתבות
יעל שביט – המעצבת ששמה את השלמות במרכז

יעל שביט תמיד חלמה להתפרסם בזכות תחום העיסוק שלה – והיום היא באמת נחשבת לאחת ממעצבות הפנים המובילות והמוכרות בארץ

מהפך בחודשיים: עיצוב מהיר לדירה משפחתית

אף מעצבת לא שוכחת את הדירה הראשונה שעיצבה - ולכן יעל שביט שמחה מאד לעצב דירה חדשה עבור המשפחה שאיתה התחילה את דרכה המקצועית. ההכרות המוקדמת גם אפשרה לה לבצע עיצוב מהיר ובחירות מדויקות ביותר

כאן גרים בכיף: דירה משפחתית מלאת צבע

בני המשפחה עברו מתל אביב לפתח תקווה, וביקשו לעצב לעצמם דירה משפחתית וחמה שתגרום להם להרגיש בבית גם בעיר זרה

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע yael@yinteriors.co.il