כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

ארונות

כץ נגרים

כץ נגרים - נגריה המציעה עיצוב וייצור רהיטים, מטבחים, חדרי שינה, חדרי ילדים, מיטות, פינות אוכל ועוד מעץ מלא

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

בלבה של נגרייה וותיקה שוכן סטודיו "כץ נגרים" בו מעצבים כבר דורות רהיטים ייחודיים בסטנדרטים מעולים בשיטת "custom-made".

הנגרייה החלה את פעילותה כבר בשנת 1978 כנגריה קטנה במושב נחלים. לפני כ 15 שנה עברה משכנה של הנגרייה לאזור התעשייה סגולה,  ונפתח בה הסטודיו של  "כץ נגרים". בגלריית הסטודיו ניתן להתרשם מחדרים שלמים ומושלמים, המציגים מבחר רב של רהיטים, כמו גם מוצרים המשווקים בלעדית על ידי הסטודיו, כגון קולקציית מצעים ייחודית, אביזרי טקסטיל ועוד…

הנגרייה מתמחה בכל הנגרות לבית: מטבחים, ארונות אמבטיה, חדרי שינה, ילדים, שידות וארונות.
כמו כן הנגרייה ידועה בפרויקטים מוסדיים, משרדים, חנויות ומסעדות.

הנגרייה מנוהלת כיום והוא ע"י הדור השני והשלישי למשפחת הנגרים אלכס כץ ובתו נועה.

נועה כץ מעצבת ומנהלת הסטודיו, מלווה באופן אישי ורציף את כל תהליך העבודה מן השלבים הראשונים של תכנון ויצירת האווירה עד להתאמה מושלמת של כל פריט ופריט תוך שמירה על רמת גימור גבוהה מהרגיל ובקרה בכל שלב עד להתקנה בבית הלקוח.

בשל מיקומו של הסטודיו בלב הנגרייה מוזמן הלקוח להשתתף ולצפות בכל שלבי ייצור הרהיטים, מן העיצוב אל הצביעה ועד לגימור הסופי.

הניסיון הרב של כץ נגרים בא לידי ביטוי בכל רהיט היוצא תחת ידיהם של הנגרים המיומנים שלנו. אם זה שולחן, ארון או כל עיצוב אחר, תפור לפי מידתך ומעוצב לפי טעמך. המוניטין של הנגרייה נבנה לאורך השנים בזכות מתן שירות מקצועי ומעולה ועמידה בלוחות זמנים קפדניים.

אם תשאלו את לקוחותינו הרבים מהתחום העסקי מדוע הם ממליצים על כץ נגרים, התשובה השכיחה ביותר תהיה: "בגלל השירות ועמידה בלוחות זמנים". אנשי המקצוע שלנו מקפידים ביותר על שירות קשוב ומקצועי כדי להתאים ללקוח ובמיוחד ללקוח העסקי, פתרון תפור לפי מידתו באיכות הגבוהה ביותר. אנו רואים חשיבות עליונה בעמידה בלוח הזמנים שנקבע עם הלקוח.

החברה בעלת תו התקן הישראלי והבין לאומי:  ISO 9001 :2008.

אנא צרו קשר לתיאום פגישה מראש.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע katzn@zahav.net.il