כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אסלות

ליאוני liony

שיש קוריאן למטבחים, משטחי קוריאן לאי במטבח, קוריאן לחדרי אמבט, כיורי קוריאן, Corian מקורי של חב' Dupont, יעוץ ושירות חינם!

//
אצה סושי בר קרית שמונה //
חנות סוני קניון איילון //
חנות סמסונג דיזינגוף //
בית חולים איכילוב //
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
תערוכת אדריכלים //
אודות בעל המקצוע

מחיר מיוחד ללקוחות בנין ודיור 20% הנחה!
לקבלת ההטבה התקשרו עכשיו וציינו שהגעתם מהאתר או השאירו פרטים בטופס יצירת קשר.

ליאוני – אהרוני הינה חברה מובילה בייצור ועיבוד שיש קוריאן, החברה מייצרת מקוריאן המקורי של חב' דופונט (DuPont) והינה מתקינה מורשית של החברה.
הצוות המקצועי של החברה יודע לעבד ולייצר ממשטחים אקרילים נוספים (כגון סטארון של חב' סמסונג ו-היי מקס של חברת LG) באם ישנה דרישה של הלקוח.

החברה מבצעת שיש קוריאן למטבחים, שיש קוריאן לחדרי אמבט, כיורי קוריאן בהרכבה אינטגרלית, כיורי קוריאן בנויים בעיצוב אישי, כיורי קוריאן בטכניקה של ואקום פורמינג, חיפוי דלפקים בקוריאן, רהיטים מקוריאן ובעצם כל דבר
שהלקוח חושק בו.

החברה מבצעת עבודות הן במגזר הפרטי (שיש קוריאן למטבח, שיש קוריאן לאי במטבח, שיש קוריאן לחדרי אמבט, כיורי קוריאן למטבח, כיורי קוריאן לחדרי אמבט, שולחנות קוריאן וכו') והן פרויקטים מסחריים כגון חנויות, בתי חולים, משרדי חברות וכו' (חיפוי דלפקים בקוריאן, מטבחונים מקוריאן, כיורים ומשטחי קוריאן לחדרי שירותים ועוד) בין לקוחותיה של החברה חב' סמסונג (חנויות סמסונג גלקסי), מילה גלרי, רשת אצה סושי בר, רשת גלידריות כפיתולינה, רשת הסופרים מגה בעיר ועוד.

ליאוני מהווה מרכז ידע ומידע בתחום של משטחים אקרילים וקוריאן בפרט, לחברה טכנולוגיות מתקדמות והצוותים הינם בעלי מקצוע שעוברים השתלמויות ומתעדכנים על חידושים ומגמות בתחום.
אם ישנה שאלה לגבי קוריאן, התלבטות לגבי משטחי קוריאן, רצון לדעת מחיר קוריאן למטר ו/או קבלת תמחור (לא מחייב) נשמח אם תיצרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מאחד המומחים של החברה.
לכל שאלה בנושא קוריאן Corian DuPont אנחנו עומדים לרשותכם.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע info@liony.co.il