כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

מזל גלבוע | תכנון ועיצוב פנים

תכנון ועיצוב פנים לדירות יוקרה ופנטהאוזים, עיצוב ותכנון מקדים לבתים פרטיים, עיצוב ואבזור דירות שנרכשו מקבלן, תכנון שיפוץ ועיצוב פנים לבתים משפחתים.

אודות בעל המקצוע

הקמתי את הסטודיו לפני כעשור, אני חושבת ונושמת עיצוב, חוקרת ומגלה חומרים חדשים, מבקרת בתערוכות בארץ ובעולם וחושפת את הלקוחות למגמות עיצוביות מובילות.
תהליך העבודה עם הלקוח מתחיל, בפגישת היכרות שמטרתה הגדרת צרכים, רצונות וחלומות. יחד אנחנו מגבשים את הקונספט העיצובי של הבית והחומרים בהם נשתמש. תחום ההתמחות שלי והנסיון שרכשתי עם השנים הם: תכנון ועיצוב פנים לדירות יוקרה ופנטהאוזים, עיצוב ותכנון מקדים לבתים פרטיים, עיצוב ואבזור דירות שנרכשו מקבלן, תכנון שיפוץ ועיצוב פנים לבתים משפחתים.

תכנון ועיצוב בגישה הסינרגית
בכל מבנה ובכל עצם קיימת אנרגיה, המשפיעה על אורח החיים.
המטרה בגישה הסינרגית לשמר את אותה אנרגיה ולהתאים אותה בדיוק מרבי לתועלתם של הדיירים. בחירה תכנונית ועיצובית המותאמת לבני המשפחה המתגוררים באותו בית, תמיכה בהתפתחותם ואיכות עיצובית ללא פשרות.

גישה זו משלבת בין החומר והרוח שבמרכזה האדם והטבע – יצירת הרמוניה ביניהם לבין הבית בו גרים, הטבע כמקור השראה והעצמה.
כמשפט איינשטיין: " העמיקו להתבונן בטבע ותבינו הכל טוב יותר ".

ראייה רחבה של הבית כמכלול, הפנים והחוץ באינטגרציה מלאה ובהתאמה לחוקיות זרימת האנרגיה בטבע, יצירת מרחב הרמוני המותאם לצרכים שלנו , עיצוב הבית כמנוף להעצמה ושיפור איכות החיים בכל התחומים – מגנוט אנרגיית השפע וההצלחה ושחרור חסמים בחיי היום יום.

בגישה זו אנו משלבים צבעים, צורות, תכנון ומיקום הריהוט, אזור השינה, סביבת לימודים תומכת לילדים, סביבת עבודה אנרגטית ויעילה. האדם במרכז והתאמת הבית לאנשים החיים בו בצורה מדויקת עבורם.

״עיצוב בגישה הסינרגית יוצר בתים ועסקים הרמוניים ומאוזנים.״

מופיע בכתבות
חלום בצבע כחול: דירה אקלקטית לזוג עם מקסימום נגישות

מעבר לאופן ספייס מרווח והרמוני עם פרקטיות ועיצוב נגישות מקסימלית, היה לבעלת הדירה חלום אחד: מטבח כחול בסגנון כפרי לייט

לצמצם בלי למצמץ: מעבר מבית פרטי לדירה

בני הזוג עברו מבית מרווח לדירת ארבעה חדרים, אך בעזרת תכנון נכון הם ממשיכים ליהנות מסביבת מגורים מרווחת, נוחה ושופעת מקומות אחסון

זה לא צימר, זה בית!

בני זוג בשנות ה-50 לחייהם ביקשו לתכנן מחדש את ביתם, כשהקו המנחה היה יצירה של תחושת צימר מפנקת. התוכנית החדשה כללה מיקומים חדשים של כל אזורי הבית, חללי אירוח מרווחים ומטבח פונקציונלי עבור בעלת הבית השפית

זריקת צבע במושב: המעצבת מזל גלבוע ממליצה על מטבחי זיו

הארונות לבנים, האי בצבע עץ, הכריות והשטיח בצבעים והתאורה טבעית: זוג שהפך למשפחה החליט שהגיע זמן לשדרג גם את הבית, ולהתאים אותו לאווירה צעירה ומזמינה

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע mgilboadesign@gmail.com