כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלות

מוגן: מיכל ברעם – ייעוץ אדריכלי

מיכל ברעם – ייעוץ אדריכלי הינו משרד ייעוץ שהוקם בשנת 2019 בעקבות צורך וביקוש גדול בקרב קהילת בוני הבתים לחוות דעת נוספת בסוגיות מורכבות שעולות במהלך הליך התכנון.

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//

ייעוץ און ליין

אודות בעל המקצוע

מיכל ברעם, בוגרת מכללת תל חי, בעלת תואר הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים.
"מיכל ברעם – ייעוץ אדריכלי" הינו משרד ייעוץ שהוקם בשנת 2019 בעקבות צורך וביקוש גדול בקרב קהילת בוני הבתים לחוות דעת נוספת בסוגיות מורכבות שעולות במהלך הליך התכנון.
הייעוץ מתבצע לרוב אונליין בשיחת וידאו עם שיתוף מסך, בשעות גמישות הנוחות ללקוחות כולל שעות הערב המאוחרות, ובכך מושך הרבה משפחות צעירות שמקבלות שירותי יעוץ אדריכלי אישי –
עד לספה בבית לאחר הרדמת הילדים.

עם תחילת מגיפת הקורונה, הפחתת המפגשים הפרונטלים והמעבר לשירותים מרוחקים, קהל הלקוחות של המשרד התרחב בצורה משמעותית ושמה של מיכל החל להיות מוכר בקרב קהילת בוני הבתים.
מלבד הנוחות והגמישות, לקוחות המשרד נהנים ממעטפת מקצועית מהשנייה הראשונה של הייעוץ שמתחיל לאחר הכנה מדוקדקת של מיכל, הכוללת מעבר וניתוח מקיף של התכנית בכלל ותוך שימת דגש על נקודות שהועלו ע"י הלקוחות בפרט.

תמחור הייעוץ הוא על בסיס שעתי, כך שללקוחות יש שליטה מלאה על היקף הייעוץ והתקצוב שלו, ובסיומו הלקוחות מקבלים סיכום מפורט של כל הנקודות שעלו במהלך הייעוץ, וכל הפתרונות לכלל הסוגיות שעלו במהלכו.

לפייסבוק >>

לאינסטגרם >>

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע info@michal-baram.com