כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

מיקי וילד

סטודיו MW של המעצבת מיקי וילד מספק שירותים מגוונים בתחומי העיצוב והאדריכלות ומתמחה בתכנון ועיצוב בתי עסק ומשרדים, דירות ובתים פרטיים

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע
סטודיו MW של המעצבת מיקי וילד מספק שירותים מגוונים בתחומי העיצוב והאדריכלות ומתמחה בתכנון ועיצוב בתי עסק ומשרדים, דירות ובתים פרטיים. הסטודיו מציע שירותים איכותיים על בסיס ניסיון רב ועשיר תוך הקפדה על רמת מקצועיות גבוהה ביותר.
 
אני מאמינה, יודעת, ויכולה להקסים את החלום ולהפכו למציאות מתוך ידיעה ואמונה ש"מימוש החלום ויופיו מתחיל מבפנים". הגשמתו יכולה לקרום עור וגידים רק לאחר זיהוי הפוטנציאל המקסימלי של החלל, יחד עם הקשבה מעמיקה וכנה לנתוני המקום, לדרים בו ולחיים המתנהלים בתוכו.
גישתי מבוססת על ראייה הוליסטית והרמונית של המרחב תוך התמודדות עם אסתטיקה פונקציונלית שתאפשר חיים נוחים וזורמים. העיצוב בעיניי הוא הדרך ליצירת איכות חיים אותה כל אדם מבקש להשיג.
 
עבודתי מול הלקוח מתאפיינת בכימיה מלאה ונפלאה, היוצרת שיתוף פעולה פורה בתהליכים ובקבלת ההחלטות, עובדת בהתאמה לכל מסגרת תקציבית נתונה בעזרת פתרונות יצירתיים וחדשניים, תוך שימת דגש לכל פרט – ובמיוחד לפרטים הקטנים – שבעיניי הם מפתח הקסם לקבלת התכנון העיצוב והביצוע המושלם.
 
השכלה וניסיון מקצועי: בוגרת המדרשה לאמנות, בעלת תואר ראשון באמנות, בוגרת המגמה לאדריכלות ועיצוב פנים. עוסקת בפועל בעיצוב פנים ב-13 השנים האחרונות.
 
עבודתי כוללת:
  • פגישות לפי הנדרש.
  • מתן תכניות עבודה מפורטות לביצוע.
  • הכנת כתב כמויות לצורך קבלת הצעות מחיר מאנשי מקצוע.
  • יצירת קשר עם אנשי מקצוע מתאימים.
  • פיקוח אדריכלי עליון.
  • ליווי בבחירת חומרים, רהיטים, פרטי אמנות ואביזרים עד הפרט האחרון.
מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע mwild@bezeqint.net