כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

ארונות

נגריית כפרי

נגריית כפרי – מגוון עיצובים ורהיטים מעץ איכותי לעיצוב הבית: מטבחים, חדרי אמבטיה, ארונות קיר, חדרי שינה, חדרי ילדים, שולחנות ועוד

אודות בעל המקצוע

ינאי כפרי, מעצב פנים ונגר מוסמך.

כפרי בנה והקים את הנגרייה לפני 15 שנה בפרדס בכרכור, מתוך אהבתו לעץ ולעבודת כפיים.

העבודה התבססה מההתחלה על האיכות והרמה הגבוהה של חומרי הגלם שנבחרים בקפידה, של הפרזול הטוב ביותר ושל חומרי הגמר, הפיניש, הצבעים והלכות.

לאורך כל תהליך הייצור, נמצא ינאי כפרי בקשר רציף וישיר עם הלקוח, מסתכל על הבית במבט הכולל את ההיבטים הפרקטיים והאסטתיים, ומתכנן את הרהיט כך שישתלב בצורה מושלמת במרחב הנתון ובבית כולו.

ינאי כפרי מאמין בזרימה עיצובית בתוך הבית, עובד עם עצים קשים המיועדים לנגרות ומעובדים בהתאם. בנוסף נגריית כפרי מבצעים עבודות צביעה אטומה לפי בחירת הלקוח והתאמה לבית. הצביעה מתבססת על החומרים האיכותיים ביותר המיועדים לריהוט ומבוצעת בחדר צביעה שנמצא בנגרייה בתיאום ובפיקוח מלא.

ינאי עובד מול הלקוח ישירות וכמו-כן בתיאום עם אדריכלים ומעצבים לאורך התהליך כולו בשיתוף פעולה מלא.

הנגרייה מייצרת רהיטים מעוצבים לעיצוב פנים הבית במגוון רחב הכולל מטבחים, חדרי אמבטיה, ארונות קיר, חדרי שינה וילדים, שולחנות ופרטי עיצוב ייחודיים.

הרהיטים מיוצרים בנגרייה ובכל שלב בעבודה ישנה תשומת לב לפרטים הקטנים עד שלב הגמר, תהליך שבסופו מתקבל רהיט מושלם שעומד ביופיו ובאיכותו מעבר לציפיות הלקוח.
 
 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע yannay@012.net.il