כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי עסקים ומשרדים

נורית גפן

סטודיו המתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה ועיצוב בתים פרטים באמירה אישית יחודית, ובעיצוב משרדים וחללים מסחריים, כולל נהול הפרויקט עד לפרט האחרון.

אודות בעל המקצוע

שלום ונעים להכיר, שמי נורית גפן ואני בעלת סטודיו לעיצוב פנים בעלת נסיון של כ-20 שנים.

עבודתי מתחלקת בין תכנון ועיצוב דירות יוקרה, עיצוב פנטהאוזים ועיצוב בתים פרטיים לבין תכנון ועיצוב משרדים וחללים מסחריים וניהול הפרויקטים מתחילתם להשלמתם עד לפרט האחרון.

דרך העבודה היחודית בסטודיו מעמידה במרכז את אורחות חייו, התנהלותו וצורכיו של כל לקוח, ומיישמת אותם בתכנון ועיצוב מותאמים אישית, באמצעות נסיוני ומיומנותי המקצועית.

עיצוב המשרדים נעשה בהתאם לחזון החברה, מתוך מטרה לקדם את רווחת העובדים וליצור חוויה יחודית עבורם ועבור לקוחות החברה.

החוויה האישית של הלקוח היא העומדת במרכז התהליך. הלקוח נחשף לסקיצות ואפשרויות שונות, תוך שלוב מגמות עכשוויות וקלאסיות, עד שנבחר הסגנון המתאים לו ביותר.

אני בעלת תואר MBA מאונברסיטת נורטווסטרן , שיקאגו ארה"ב ואוניברסיטת תל אביב, ישראל. את הידע המקצועי אני ממשיכה לעדכן ולהרחיב באמצעות קורסים מקצועיים, השתתפות בתערוכות וכנסים ברחבי עולם, והרחבת קשרים עם יצרנים וספקים יחודיים בארופה אסיה וארה"ב.

בנוסף,  אני כותבת למגזיני עיצוב שונים, וחולקת את חוויותי מבעד לעיני המקצועיות בבלוג עיצוב פנים  "מקומות מעוצבים במיוחד" המתפרסם גם מידי חודש במגזין דיזיינר של עיתון הארץ.

אשמח להפגש להכרות אישית

נורית

לעמוד הפייסבוק >>

לעמוד האינסטגרם>>

 

 

 

מופיע בכתבות
טען עוד