כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אזור השפלה

סאוטר

סאוטר - Sauter הינו מותג מוביל בתחום הבישול והאפייה, פעיל בקטגוריית התנורים, כיריים ומדיחי הכלים

אודות בעל המקצוע

Sauter הינו מותג מוביל בתחום הבישול והאפייה, ומדיחים .

מוצרי Sauter המצטיינים באיכות, אמינות ועיצוב חדשני, נמכרים בארץ עשרות שנים ונהנים ממודעות והערכה גבוהה מצד הלקוחות, בשל איכות גבוהה ואמינות לאורך זמן.

אחד מערכי הליבה של המותג Sauter הינו ייצור מוצרים בעלי טכנולוגיות פונקציונליות וקלות לתפעול, אשר ישפרו את איכות החיים של הלקוחות, כגון מדיחים עם תוכנית להדחה מהירה ב- 27 דקות ב-6.5 ליטר מים, תוכנית לניקוי חזק לחיטוי ב-70 מעלות, תנורים בעלי ניקוי פירוליטי (ניקוי עצמי), תוכנית אוטומטית לבישול ואפייה של מגוון מאכלים, תבניות אפייה בטכנולוגיית Pro Cook עם טקסטורת חלת דבש למניעת הדבקות מזון, חימום מוקדם מהיר (בתוך 4 דקות לטמפרטורה של°C  150), תוכנית להתפחת בצק וכו'.

למוצרי Sauter שילוב מנצח של עיצוב חדשני בקווים נקיים ואלגנטיים וטכנולוגיה פורצת דרך, המעניקים לכם נוחות מירבית וביטחון מושלם בתוצאות. ל-Sauter מגוון רחב ביותר של מוצרים ודגמים, המאפשרים לכל לקוח למצוא את המוצר המתאים בדיוק לצרכיו ומעניקים את כל הפתרונות למטבח המודרני החדש.

קטגוריות פעילות- מוצרים לבנים: תנורים בנויים, תנורים בנויים בעלי הכשר הלכתי, תנורים משולבים במגוון גדלים, צבעים ועיצובים, כיריים גז, כיריים קרמיות וכיריים אינדוקציה, קולטי אדים, מדיחי כלים FREE STANDING , מדיחי כלים חצי אינטגרליים ואינטגרליים מלאים, מקפיאים ומקררים.

מוצרים קטנים: מיקרוגלים, מיקסרים, מעבדי מזון, קומקומים, מסחטות מיץ, טוסטרים, מצנמים, בלנדרים, בלנדר מוט ומטחנות בשר.

לפרטים נוספים https://www.facebook.com/sauter.il?ref=ts&fref=ts

 

 

מופיע בכתבות
טען עוד