כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

גופי תאורה

סוהו – עיצוב, ריהוט ותאורה

סוהו – עיצוב ריהוט ותאורה מציעה מגוון פריטי הום סטיילינג ורהיטים הכוללים מותגי תאורה, סלונים, כורסאות, ספות, מערכות ישיבה, חדרי שינה, מיטות, פינות אוכל ועוד

אודות בעל המקצוע

סוהו עיצוב, ריהוט ותאורה מובילה קונספט עיצובי בקו אירופאי נקי וייחודי, המשלב את מותגי הריהוט ומותגי התאורה לתפיסת עיצוב שלמה.

מעצבי הבית של סוהו – מקפידים לבקר בכל התערוכות הבינלאומיות המובילות בתחום העיצוב והתאורה ולייבא את הטרנדים הכי עדכניים בתחום העיצוב. הקולקציה הבלעדית והעשירה המוצגת באולמות התצוגה של סוהו, מתעדכנת בתדירות גבוהה ומאפשרת לאדריכלים, מעצבי פנים או לקוחות פרטיים הבונים או משפצים את ביתם, להגיע לאולם התצוגה ולהגשים את כל התוכניות.

סוהו תאורה – מחלקת התאורה המקצועית של סוהו, צברה ידע וניסיון עשיר בייעוץ תאורה, החל משלב תוכניות החשמל. יועצי התאורה מסייעים בגיבוש תפיסת עיצוב כוללת לחלל הבית או המשרד, תוך התחשבות באופי המבנה, אורח חייהם של הדיירים והרגליהם השונים ומשלבים עיצוב תאורה אווירתי ופונקציונאלי לבית ולגינה, באמצעות מבחר גדול של גופי תאורה בעיצוב מינימליסטי.

סוהו פרויקטים – המחלקה העסקית של סוהו, מתמחה בייעוץ, תכנון, עיצוב ולווי פרויקטים מול הקהל המקצועי בתפיסת עיצוב הוליסטית. היועצים המקצועיים מלווים את האדריכלים והמעצבים לאורך כל שלבי התכנון והבניה, מספקים להם פתרונות אופטימיזציה לתאורה, ריהוט ולעיצוב החלל ויוצרים עבורם גופי תאורה בהתאמה אישית.

בנוסף, מלווה סוהו חברות יזמיות וקבלנים מובילים בעיצוב ומיתוג דירות לדוגמה, החל משלביה המוקדמים של הבניה ויוצרת יחד עם אדריכלי הפרויקט תפיסה עיצובית ייחודית לכל דירה ודירה. 

לעמוד הפייסבוק של סוהו – עיצוב, ריהוט, תאורה לחצו כאן

מופיע בכתבות
טען עוד