כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

מעצבי פנים

סטודיו Inbar Design

סטודיו Inbar Design, בהובלתה של המעצבת הבינלאומית ענבר קרפר סרנוביץ, מתמחה בעיצוב פרטי ומסחרי, עם דגש עוצמתי על סטיילינג שיורד לפרטים הקטנים בכל פרויקט.

אודות בעל המקצוע

סטודיו Inbar Design, בהובלתה של המעצבת הבינלאומית ענבר קרפר סרנוביץ, מתמחה בעיצוב פרטי ומסחרי, עם דגש עוצמתי על סטיילינג שיורד לפרטים הקטנים בכל פרויקט.

הפרויקטים של הסטודיו הם חובקי עולם; השרות, התכנון, והסטיילינג הם ברמה וסטנדרטים בינלאומיים, והוא מאמץ גישה הוליסטית לעיצוב אשר באה לידי ביטוי בפרטים ובפינישים.

מהצעדים הראשונים של התכנון נלקח בחשבון יצירת קונספט שיש בו סגנון ואמירה עיצובית מובהקת שמתאימה גם לאופי וסגנון של הלקוחות, וגם מעצימה את החלל ומגלה את הפוטנציאל החבוי בו מבלי להתפשר על פונקציונאליות, איכות, ותקציב.
אין פרויקט אחד הדומה למשנהו. החלל, הצרכים, והאנשים שחיים או עובדים במקום, הם שמכתיבים את העיצוב ונותנים לו את התוצאה המיוחדת שמתאימה רק להם.

המטרה בכל פרויקט הוא להוביל לתוצאה מושלמת ברמת גימור גבוהה שמורידה מהלקוח את המאמץ והלחץ. כל פרויקט אצלנו בסטודיו מקבל את מלוא תשומת הלב בצורה המרגשת ביותר שהופך את הדרך לחוויה… והתוצאות…. מדברות בפני עצמן. הסטודיו מתמחה בתכנון ועיצוב פנים עבור בתים, דירות, ועסקים, השבחת נכסים והום סטיילינג. ניתן להתחיל פרויקט בפגישות ייעוץ, כאשר לאחר שמוודאים כי יש התאמה בין החזון העיצובי שמביאה ענבר לבין הצרכים והרצונות של הלקוחות, המטרה היא להגיע לליווי מלא וצמוד הכולל תכנון, בחירת ספקים, בחירת חומרים, הוצאה לפועל של הפרויקט ועד שלב הסטיילינג.

ניתן גם לקבל שרותי יעוץ חד פעמיים, ליווי לימי קניות ,יעוץ הום סטיילינג נקודתי ,שרות הלבשת בית ויעוץ להשבחת נכסים.

מופיע בכתבות
קרוב רחוק: הדירה ברעננה שעושה כבוד לבתי הקיט המעוצבים בהמפטונס ארה"ב

סגנונות עיצוב הפנים בישראל מודל 2022 הם רבים ומגוונים כך שכבר קשה להיות מופתעים, אך הדירה שתכננה מעצבת הפנים ענבר קרפר סרנוביץ עבור משפחתה השאירה גם אותנו נפעמים ונרגשים. בתכנון מדויק ומושכל, ועם הרבה טעם טוב, הצליחה להביא ללב אחת השכונות הפסטורליות ברעננה את המראה הכובש של בתי הקיט הנושקים לחופי ההמפטונס בארה"ב. כך זה נראה מבפנים.

ענבר קרפר-סרנוביץ – המעצבת שלוקחת השראה מהעולם

אחרי שנים שבהן התגוררה ועבדה בארצות הברית ובהודו, המעצבת ענבר קרפר יודעת להביא לכל פרויקט רמת דיוק גבוהה, ניסיון עשיר והרבה יצירתיות

בלי לבזבז זמן: שיפוץ בית מזורז

תוך שלושה חודשים הושלם שיפוץ הבית הזה. התוצאה: מרחב פתוח, מואר ומזמין לאירוח

אין חכם כבעל ניסיון: המעצבת ששינתה את דירתה לחלוטין

תובנות מביתה הקודם הובילו את בעלת הבית, שהיא גם מעצבת, לשנות את ביתה החדש מהקצה אל הקצה ולהפוך אותו לבית קלאסי עם נגיעות מודרניות ועל זמניות

בין וינטג' למודרני: עיצוב מחודש לדירה שעברה בירושה

האם רצתה קווים נקיים, הבת רצתה סגנון כפרי - איך משלבים בין השניים? בעזרת פורמייקה לבנה ושיש דק במטבח, ריצוף חדש עם הטבעות ישנות, חדר אמבטיה עם שנדליר ופרקט נקי וחמים

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע inbardesign2@gmail.com


    בודק...