כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלים

סיגל בן נון

סיגל בן נון – שירותי עיצוב, אדריכלות, ניהול ופיקוח על פרוייקטים

אודות בעל המקצוע

סיגל בן נון היא אדריכלית בוגרת ה politecnico di milan.
במהלך הקריירה המקצועית שלה, סיגל עבדה כמתאמת פרוייקטים בחברת בניה וליוותה פרוייקטים ציבוריים רבים משלב הייזום ועד אכלוסם דרך כל שלבי העבודה במשרד ובשטח, כולל תכנון, רישוי וליווי הביצוע. לאחר פרישתה מתפקיד זה היא מילאה תפקיד של מנהלת פרוייקטים בחטיבה הטרומית של חברת בניה אחרת והייתה אחראית על בנייתם והרכבתם של מספר פרוייקטים ברחבי הארץ.

במקביל לעבודתה בתיאום פרוייקטים וניהולם, סיגל יצרה ותכננה בתחומים שונים כגון אדריכלות, עיצוב בפרזול, פסיפסים מחומרים ממוחזרים, עיצוב גינות, עיצוב בטכסטיל ועיצוב פנים.

מאז פתיחת משרדה העצמאי, סיגל משלבת את הניסיון והידע המולטי – תחומיים שלה לשם מתן שירות שלם יותר למזמין. שירות זה כולל תכנון ועיצוב, פיקוח, רישוי וניהול כולל של הפרוייקט.
ניסיונה בעבודת שטח, עבודה מול גופים ציבוריים ומשרדי ממשלה, עבודה מול קבלנים, הכרת החומרים השונים, עיצוב פנים ותכנון אדריכלי, מאפשר למזמין להנות מתכנון פרקטי ויעיל אך מעוצב ומחושב עד לפרטים הקטנים.

סיגל רואה את התכנון האדריכלי כמכלול שלם המורכב מתכנון החלל, עיצובו ושימת לב לפרטים הקטנים של רצון המזמין וצרכיו. התכנון סב סביב המזמין אשר נמצא במרכז ההתעניינות ושום הליך תכנוני איננו שלם ללא שיתוף פעולה מלא עם עימו.

סיגל מתכננת במגוון תחומים אדריכליים עם התייחסות לבניה אקלימית וידידותית לסביבה תוך תשומת לב מרבית לשילוב הצמחיה במיקרו-אקלים של המבנה.

 
 

מופיע בכתבות
טען עוד