בניין ודיור

בית חכם

סמארטלי

מערכות בית חכם של חברת סמארטלי הופכות את השליטה על מערכות החשמל השונות בבית לפשוטה וקלה יותר מאי פעם

אודות בעל המקצוע

בית חכם

סביבת המחיה המודרנית עוטפת אותנו במגוון רחב של מוצרי חשמל מפנקים, אך מרוב אפשרויות אנו מוצאים את עצמנו מתקשים לבצע פעולות בסיסיות.

מערכות בית חכם של חברת סמארטלי הופכות את השליטה על מערכות החשמל השונות בבית לפשוטה וקלה יותר מאי פעם, על ידי שליטה ובקרה מרכזית אחת, לדוגמא: באמצעות שלט יחיד ניתן לשלוט על כל תאורת הבית, תריסים, מיזוג, אודיו, וידאו, ועוד….

מערכות בית חכם של חברת סמארטלי מאפשרות לבצע מספר רב של פעולות בלחיצת כפתור בודדת.
לדוגמא: כיבוי תאורה בכל אזור הבית, כיבוי טלוויזיות, הורדת תריסים ודריכת מערכת האזעקה בכל אזורי הבית, וכו…

שליטה מכל מקום

מערכות סמארטלי מאפשרות לשלוט על כל מערכות הבית באמצעות מגוון רחב של מכשירים: מסכי מגע, טלפונים ניידים, מחשבים, שלטים אלחוטיים ועוד. לחובבי חידושי טכנולוגיה – חברת סמארטלי פיתחה אפליקציה חדשנית המאפשרת לנצל את יכולות ה-iPhone לשליטה מרחוק על הבית.

חיסכון בהוצאות – וידידותיות לסביבה

מערכות סמארטלי מאפשרות בקלות מפתיעה להגדיר תוכניות לחיסכון בהוצאות שעות הפעלה של הדוד החשמלי, תאורת גינה, כניסה.

כיוון זמני השקיה לגינה.

כיבוי צרכני חשמל זוללי אנרגיה בזמן יציאה מהבית או העסק.

חיסכון בחשמל, במים וכיו"ב תורם באופן ישיר לאיכות הסביבה.

כבר לא יקר

עם מערכת סמארטלי אין צורך להשקיע עשרות אלפי שקלים עבור תכנון והכנת תשתיות ייעודיות מראש. מערכות סמארטלי מאפשרות לשדרג כל מבנה ישן או חדש תוך מספר שעות ללא חציבות וקידוחים יקרים. מערכות סמארטלי נעזרות בתשתית החשמל הרגילה הקיימת בכל בית לשם העברת מידע ואותות בקרה בין חלקי המערכת השונים (פיקוד, חיישנים ויחידות המיתוג).

פיתרון כולל לציבור הדתי

מערכות בית חכם של סמארטלי מאפשרת לתכנן ולקבוע מראש עד 5 הפעלות לכל התקן !!! בדומה לשעון שבת, כך שניתן בתוך שניות ספורות לתזמן הפעלות צפויות אוטומטיות לשבת, לדוגמא: הרמה/הורדת תריסים, הדלקה/כיבוי תאורה, כיבוי והפעלה אוטומטית של פלטה חשמלית, דוד…

מופיע בכתבות
טען עוד