כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אמבטיה

עולם הגבס – בונים עיצוב

בונים עיצוב – מבית "עולם הגבס" – מרכז לעיצוב הבית המציע מגוון פתרונות למעצבים, קבלנים, רוכשי דירות ולמשפצים

אודות בעל המקצוע

בונים עיצוב – מבית "עולם הגבס" – הוא מרכז חדש לעיצוב הבית
המציע מגוון פתרונות. המרכז מיועד למעצבים, לקבלנים, לרוכשי דירות ולמשפצים.

• מחלקת גבס: מוצרי גבס, תקרות אקוסטיות וארונות גבס
• מחלקת דלתות: דלתות פנים וכניסה ודלתות דקורטיביות
• מחלקת ריצוף: ריצופים וחיפויי קיר
• מחלקת מטבחים: ארונות מטבח, שיש ומוצרי חשמל
• כלים סניטריים: כיורים, ברזים, אסלות, אמבטיות ומקלחונים

זמן רב הורגש בחסרונו של מרכז בינוי ועיצוב המאגד את כל תחומי הבנייה תחת קורת גג אחת. לכן יזם מנהל סניף ירושלים של "יהודה יצוא ויבוא – עולם הגבס" את הקמתו של מקום כזה בדיוק. בונים עיצוב משרת את המעוניינים לשפץ או לבנות את ביתם, ללא צורך בכיתות רגליהם מאולם תצוגה אחד לשני.

המרכז החדש, בונים עיצוב, כולל מאות מטרים רבועים של תצוגה עשירה במספר מחלקות: גבס, מטבחים, דלתות, קרמיקה, ריצוף, כלים סניטריים ועוד. לרשותכם עומד צוות מעצבי פנים המלווה אתכם משלב התכנון ועד לביצוע, תוך שימוש בתוכנות מחשב ובהדמיות. במקום קיימת גם פינה לאדריכלים ולמעצבי פנים, בה הם יכולים לשבת בנחת עם לקוחותיהם.

במרכז בונים עיצוב מגוון גדול של מוצרי איכות ממיטב היצרנים, הכולל מטבחים, קרמיקה, שיש, ריצוף (גרניט פורצלן), פרקטים, מבחר לוחות גבס רגילים ומחוררים, ארונות ספרים מגבס, כלים סניטריים (אסלות, ברזים, אמבטיות, ג'קוזי), תקרות אקוסטיות (רגילות ומעץ) וכן חומרי בידוד אקוסטי ותרמי.

"יהודה יצוא ויבוא – עולם הגבס" הוא ספק של מוסדות רבים, ובהם משרדי ממשלה, המוסד לביטוח לאומי, בית חולים הדסה עין כרם, בית חולים שערי צדק, האוניברסיטה העברית, בתי מלון ורבים נוספים.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע amico25@hotmail.com