כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

יועצי בניין ודיור

עמית ישראל עיצוב – a.i.Design Studio

חבר בארגון מעצבי הפנים של ישראל. עמית ישראל עיצוב - a.i.Design Studio. עיצוב פנים של חללים פרטיים ומסחריים תוך תכנון פרטים ייחודיים לחללים אלו. עיצוב חללים אסתטיים תוך התייחסות פונקציונאלית לצרכי הלקוח

אודות בעל המקצוע

עמית בעל נסיון עשיר בתכנון ועיצוב מוצרים שונים, עיצוב פנים של חללים פרטיים ומסחריים תוך תכנון פרטים ייחודיים לחללים אלו. בעיצוביו משלב חוש אסתטי וראייה מרחבית, לצד ידע נרחב בעיצוב מוצרים וחללים, דבר המאפשר לו לתכנן ולעצב חללים אסתטיים תוך התייחסות פונקציונאלית לצרכי הלקוח.

עיצוב פנים פרטי – הגדרת השפה העיצובית נקבעת ביחד עם הלקוחות ובהתאם לסגנון העיצובי המבוקש. מכאן נעשה תכנון המותאם לצרכים של הלקוחות, תוך שימוש בסקיצות והדמיות לצורך המחשה.הליווי שלנו מתבצע לכל אורך התהליך עד להשלמתו של הפרויקט, עד הפרט האחרון.

עיצוב חללים מסחריים – אנחנו מלווים תהליך שלם משלב חוזה הרכישה או ההשכרה של הנכס המיועד, דרך הבנת הצרכים של המקום, רצונות היזם, זיהוי והבחנת קהל היעד, דרך בניית פרוגרמה רעיונית ייעודית יחד עם פרוגרמה תכנונית, הפקת סקיצות לחלל ולחלוקה שלו, הגדרת פונקציות, עיצוב והתאמת מוצרים לחלל, בחירת חומרים, צבעים וטקסטורות בשילוב אלמנטים גרפיים או פרסומיים במידת הצורך, התייחסות לשילוט פנימי וחיצוני, הכנת תכניות שונות לעיון ולביצוע של החלל וכלל הפרטים שבו על ידי בעלי מקצוע שונים. ליווי בביצוע, פיקוח עליון על בעלי המקצוע השונים עד לשלב הפעלת העסק.

לעמית רקע וניסיון בפתיחת חללי קמעונאות משלב השלד ועד לתפעול שוטף של החלל, כמו גם בהפקות תערוכות וצילומים. בעל ניסיון בתחום העיצוב של כ-16 שנים (ובעצם כשחושבים על זה מאז שזוכר את עצמו). לפני למעלה מעשור סיים את לימודיו במחלקה לעיצוב תעשייתי ב"שנקר", בעל תואר B.Design.

בשנים האחרונות, מרצה ומלמד תכנון ועיצוב פנים של חללים מסחריים במכללה לעיצוב פנים "פרוג" וכן מרצה במסגרות נוספות.

פייסבוק >>

מופיע בכתבות
טען עוד
בודק...