כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

רהיטים

פיטרו

חברת פיטרו מיישמת מדי יום את סיסמת Dress your space – פתרונות מעוצבים, אופנתיים, יעילים, נוחים וחדשניים לסביבות עבודה, רהיטים ולחללים ציבוריים

אודות בעל המקצוע

חברת ”פיטרו” מיישמת מדי יום את סיסמת Dress your space – פתרונות מעוצבים, אופנתיים, יעילים, נוחים וחדשניים לסביבות עבודה ולחללים ציבוריים.
 ”פיטרו” ידועה בזכות ריהוט משרדי מעוצב שמיובא לארץ לצד ריהוט איכותי שמיוצר בישראל, ומיישמת מיזוג בין חדשנות וקדמה לבין ערכים שורשיים של עסק משפחתי בן למעלה מ-40 שנה.

משה פיטרו, נגר-רפד ואמן, הקים בשנת 1962 את העסק והגשים חלום להטביע את שמו בעולם העיצוב והרהוט הישראלי. ברבות השנים החברה צמחה ופרושה היום על פני אולם תצוגה בן 550 מ”ר, וסמוך לו מפעל יצרני בן 500 מ”ר. חברת ”פיטרו” מאפשרת להלביש כל חלל נתון בהתאם למידותיו, ומציעה פתרונות כוללים ופרטניים לחללים ציבוריים, משרדים (חדרי מנהלים, סביבות עבודה, חדרי ישיבות), אולמות, חדרי אוכל ולצדם חדרי עבודה ביתיים. לאחר עשרות שנות ידע וניסיון, לקוחות ”פיטרו” נהנים מיתרונות ייחודיים:

Dress your space היא יותר מסיסמה, זוהי תפיסת עולם, חלק מסגנון חיים. אנו מאמינים כי כל אדם מביא את עצמו לידי ביטוי אישי גם בחלל ובמרחב העבודה שלו.

אנו מציעים תמהיל מוצרים ייחודי ואופטימלי המופק בזכות מגוון הרהיטים והאביזרים, פרי הסכמים בלעדיים עם מותגים מובילים בעולם לריהוט משרדי ומוסדי, בהם: Herman Miller, Dietiker, Codutti, Luxy, Norus וגם חברת Nava לאבזור.

ייצור עצמאי, שמשלים את הקולקציות הבינלאומיות במתכונת Tailor made, נותן מענה לפי מיצוב ועיצוב של אדריכל, בהתאם למודלים עיצוביים וארגונומיים, בכבישה צורתית של עץ.
 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע info@pitaro.co.il