כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אזור השפלה

פיליפס

פיליפס - Philips הינה חברה עולמית מובילה המתמקדת בשיפור רווחת האדם דרך פיתוח טכנולוגיות חדשניות

אודות בעל המקצוע

פיליפס הינה חברה עולמית מובילה המתמקדת בשיפור רווחת האדם דרך פיתוח טכנולוגיות חדשניות בתחומי הבריאות ומוצרי צריכה לסגנון חיים ותאורה.

החברה הוקמה בהולנד בשנת 1891 על ידי צמד האחים פיליפס ובמהרה הפכה לאחד המותגים המובילים באירופה ומאוחר יותר אף בעולם כולו.

לאורך השנים, חרטה חברת פיליפס על דגלה ערכים כמו שיפור איכות חיי האדם באשר הוא וכך הכירה לעולם המצאות משמעותיות רבות כמו   הווידיאו, ה-CD, פיתוחים בתחום המכשור הרפואי ועוד…

לחברה מוצרי לייף-סטייל מובילים במגוון רחב של תחומים כגון מסכי טלויזיה שטוחים, מכונות גילוח וטיפוח לגבר, מוצרי טיפוח לאישה, מוצרי אודיו ומולטימדיה, מוצרים למטבח, ועוד רבים.

המוצרים מאופיינים בעיצוב מרהיב ובהתאמה מושלמת לצרכי המשתמש מתוך הבנה מעמיקה של בסיס הצרכנים ומיצוב מותג הדוגל ב"הגיון ופשטות". כמו כן, שמה לה חברת פיליפס כמטרה להציע לצרכנים פתרונות ברי קיימא תוך שמירה מקסימלית על איכות הסביבה, חסכוניות בצריכת החשמל ושימוש בחומרים מתכלים.

חברת פיליפס דוגלת גם בהעשרת חווית המשתמש. כחלק מתפיסה זו פותחה טכנולוגיית ה- AMBILIGHT הייחודית בטלוויזיות פיליפס. טכנולוגיה זו, הרשומה ומוגנת בפטנט, מקרינה זוהר עדין ומקיף, מחלקה האחורי של הטלוויזיה על הקיר שמאחורי המכשיר. צבע ההילה משתנה אוטומטית ודינמית בהתאם לתמונה שעל המרקע. בנוסף ניתן להתאים את ה- AMBILIGHTלצבע הקיר שמאחורי הטלוויזיה. לטכנולוגיית ה- AMBILIGHT היבטים מרשימים: היא גורמת למסך הטלוויזיה להיראות רחב הרבה יותר ולהיטמעות בחוויית הצפייה שלכם. בנוסף, טכנולוגיית ה- AMBILIGHT מפחיתה את הלחץ המופעל על העין במהלך הצפייה בטלוויזיה.

 

לעמוד הפייסבוק של פיליפס>>

מופיע בכתבות
טען עוד