כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

פרקטים

פלור דיזיין

פלור דיזיין הינה היבואן הבילעדי של Aqua-Step בישראל. השילוב בין מים ורצפות פרקט כבר לא מהווה בעיה

אודות בעל המקצוע

השילוב בין מים ורצפות פרקט כבר לא מהווה בעיה!
בשנת 2001 פיתחו מומחי השיחול (התכה חלקית, דחיקת החומר והעברתו בכוח דרך משטח מחורר) של חברת Parcolys את Aqua-Step – רצפת הפרקט הראשונה שעמידה ב-100% למים.
בזכות עמידותה זו ותכונותיה הייחודיות, רצפת Aqua-Step מתאימה למגוון רחב של שימושים ביתיים ומסחריים גם במקרים בהם לא ניתן להתקין פרקט רגיל.

ריצוף בכל עיצוב
את רצפת Aqua-Step ניתן להשיג במגוון דוגמאות עץ חמימות ונעימות, בגימורים שונים ועם פנלים תואמים. סדרת Aqua-Step Mini היא סדרת ריצוף בדוגמאות אבן, עם מראה ותחושה המאפיינים את דוגמאות העץ.

את Aqua-Step ניתן לנקות במים וסבון, והתוצאה היא רצפה היגיינית במיוחד. הרצפה נשארת נקייה מחיידקים, והיא עמידה לחלוטין בפני עובש (אידיאלי לסובלים מאלרגיות). הציפוי עם הצפיפות הגבוהה והחיבורים המושלמים העמידים בפני מים – מונעים חדירת לכלוך אל הרצפה.

אין כמו המלצות
מי יכול לשפוט טוב יותר את איכות הרצפה ממנהל של מלון מפורסם באירופה? והוא אומר בכנות: "לאחר חיפוש ממושך, מצאנו את מה שרצינו. רצפת Aqua-Step משלבת את החמימות והנוחות שהלקוחות שלנו אוהבים, עם היעילות שהסגל שלנו מעריך. הרצפה הזאת היא משהו מיוחד: ההיגיינה שלה זהה ברמתה לרצפת אבן, וניתן אפילו לנקות אותה עם מכונת פוליש תעשייתית. מוצר מעולה!"

יתרונות נוספים
אווירה שקטה ונעימה
רצפת Aqua-Step סופגת 30% יותר רעש מרצפת פרקט רגילה (HDF). בנוסף, Aqua-Step מתאימה את עצמה בצורה ייחודית לטמפרטורה הסובבת אותה, וכך נותנת תחושה נעימה, חמימה ונוחה.

מוצר ירוק – לאיכות הסביבה
Aqua-Step הינו מוצר סינתטי שאינו מכיל עץ. משמעות הדבר היא, שאין צורך בכריתת עצים על מנת לייצר אותו, שלא כמו הפרקטים האחרים. Aqua-Step הוא פרקט היגייני הניתן לשטיפה, ולכן לא מצטברים עליו ובתוכו תולעים, טרמיטים, חיידקים וזיהומים אחרים, היכולים בהחלט להצטבר על פרקט עץ, או למינציה (HDF). חשוב לציין ש- Aqua-Step מיוצר מחומר סינתטי ממוחזר שאינו רעיל.
 
פלור דיזיין הינה היבואן הבילעדי של Aqua-Step בישראל
 

מופיע בכתבות
טען עוד