כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלי פנים

קרן שטטר

קרן שטטר - שירותי אדריכלות, עיצוב פנים ותכנון לבתי מגורים, דירות, משרדים וחנויות

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

קרן שטטר – אדריכלית ומעצבת פנים.
מתכננת ומעצבת בתי מגורים, דירות, משרדים וחנויות.
מידול וליווי פרוייקטים, בניה פרטית ועיסקית, מתן ייעוץ והכוונה, בניה ירוקה, הערכת עלויות והתאמה אישית, פנג שואי.

אני מאמין:
אדריכלות היא בעיני בראש ובראשונה האנשים המתגוררים בבית. הצרכים החלומות, דרך החיים, האישיות,  הסביבה, הם אשר ביחד טווים ורוקמים את סכמת התנועה, ההעמדה, הפרוגרמה, ואיכות החללים.

עקרונות התכנון שלי הם הניקיון, המינימליזם, האיפוק, והשקט הצורני שאני כל כך מאמינה בתרומתו לשקט של השוהים בפנים. עקרונות אלו הם מעבר לטעם, סגנון או טרנד, אלא הויטמינים לאדריכלות נקייה החפה מקוקטיות יתרה או אופנות מתחלפות, אדריכלות טוטאלית בעלת קונספט ברור ושפה אחידה, אשר בסופו של דבר היא המאפשרת הכלה של סגנונות וטיפוסים: המינימליסטי, האקלקטי, הכפרי, הקלאסי,  ההיי טייקי.

אותה שפה של קווים ישרים, הוריזנטלים הלקוחים מן הטבע, אורטוגונלים המייצגים את הרוח, והמוסיקה שבינהם, שפה משותפת לכל דייריו ובין חדריו, מן המעטפת החיצונית עד לאחרון הפרטים, מחברת את הכל ליצירה אחת שלמה, הרמונית.

אני מאמינה בתפיסת בנייה מודרנית המשלבת בתוכה מודעות לתנאי האקלים, וחתירה לחסכון באנרגיה המושקעת לצורכי תאורה ומיזוג אוויר במבנה. תכנון נכון מפחית השפעות אקלימיות לא רצויות, וכך מאפשר ניצול מבוקר של תנאי הסביבה לשיפור האקלים והתאורה בתוך המבנה, מביא לחסכון כלכלי בהוצאות ומונע דהייה ובליה מוגברת של פריטים כגון רהיטים. ניתן לתכנן את כמות, כיוון וגודל פתחי הבית כך שתתקיים העברה מבוקרת של אנרגיה.

שיתוף הפעולה והכימיה עם הלקוח הם הכרחיים, והם התנאי היחיד לאינטרקציה מוצלחת עשירה ומהנה. הלקוח מביא איתו את הרצונות, החלומות, הצרכים, הלבטים, הפערים, האדריכל את השפה ההכוונה והניסיון, וביחד, רק ביחד, ניתן להפוך את כל זה ליצירה הגדולה מסכום חלקיה. דרך תהליך דינמי, מלא תהפוכות תובנות וחיפוש מחדש, דרך המודלים, ההדמיות, והסקיצות הרבות נחשף הבית האחד השלם, התפור במידותיו ומעלותיו לאלו המבקשים אותו, שיתגשם.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע kerenstatter@gmail.com