כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

יועצי בניין ודיור

שירלי בר – תכנון אדריכלות ועיצוב פנים

שירלי בר – תכנון אדריכלות ועיצוב פנים – סטודיו העוסק בתכנון בתי עסק ובתי מגורים משלב הקונספט, לשלב תכניות עבודה מפורטות לבעלי מקצוע ועד בחירת ריהוט וסטיילינג

אודות בעל המקצוע

שירלי בר מעצבת פנים כבר 15 שנה, בוגרת לימודי ויצו-קנדה, חיפה ובעלת סטודיו לעיצוב פנים משנת 2000. הסטודיו עוסק בתכנון בתי עסק ובתי מגורים משלב הקונספט לשלב תכניות עבודה מפורטות לבעלי מקצוע עד בחירת ריהוט וסטיילינג.
המשרד מתמחה בעיצובים מגוונים החל מתכנון של סגנון אורבני מודרני, מדוקדק ומשויף וכלה בסגנון כפרי, פרובאנסי וחמים.
ההתאמה נערכת בהתאם לשאיפות ודרישות הלקוח המעוניין  בעיצוב, תוך הגשמת כל מאוויו.

הרעיון המוביל הינו למקסם את החלל הקיים ולהפוך את החסרונות ליתרונות תוך, שימת דגש על תכנון חדשני, רענן ופרקטי ע"י שימוש בחומרי עיצוב חדשים ובטכנולוגיות מתקדמות.

תהליך העבודה הוא אישי ובנוי עם שיתוף פעולה מלא של הלקוח וטעמו כך שיש לקחת בחשבון תכנים נוסטלגיים מהותיים של הלקוח ולעבדם עם אלמנטים בעלי קריצה עכשווית, העיצוב כמעין "סיפור" כאשר כל "הניצבים" בחלל מדברים את אותה השפה ויוצרים סינרגיה משותפת.
יש לזכור כי  בית זו ההשקעה הגדולה ביותר אותה אדם עושה למענו, כאשר זוהי פינת המרגוע אליו חומקים לאחר יום עבודה עמוס כך, שרוב שעות המנוחה חלות בין קירותיו, על כן יש משמעות מהותית לעצבו באופן הנעים והנוח תוך נטילת כל האלמנטים הבאים לשרת בכדי ליצור הרמוניה מושלמת של טוב טעם, עיצוב ונוחות משתמש.
מעבר לתוצאה המוגמרת חשובה לנו הדרך, הגישה, השירות וזרימת התהליך מול הלקוח דורש העיצוב.

המשרד מונה כ-5 עובדים, 3 מעצבות פנים, שירלי – פיקוח ועיצוב ומנהלת שיווק לכל נושא השירות וקליטת הלקוחות.

תהליך העבודה ותכנון פנים הבית הינו אישי ובנוי באופן מלא בשיתוף עם הלקוח וטעמו.
התהליך מתבסס על הכרת צרכי הלקוח ואורח חייו ומכאן נגזרת הכנת הסקיצות המותאמות לדרישותיו תוך, שימת דגש לפונקציית החלל הנתונה לעיצוב הפנים.
זאת ועוד הכנת תכניות עבודה לקבלנים, ליווי אישי, פגישות ופיקוח בשטח, ליווי לרכישת חומרים, ריהוט עיצובי תוך שימת דגש על כל נושא ההום סטיילינג – "הלבשת" הבית עד לנראות מושלמת
 

מופיע בכתבות
טען עוד