כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

קוריאן

שיש ברזילי

שיש ברזילי – יצור, שיווק והתקנה של שיש, ציור על גבי אריחי שיש ואבן, עבודות פסיפס, משטחי שיש, מטבחים, חדרי אמבט, כיורים ועוד

אודות בעל המקצוע

שיש ברזילי הינו עסק משפחתי ישראלי ותיק ומקצועי שנוסד בשנת 1940 ומאז הוא מספק שירותים מגוונים בתחומים שונים של שיש.

חברת שיש ברזילי מנוהלת על ידי אשר וליאור ברזילי, מומחים לכל סוגי עבודות שיש (לרבות שיש גרניט וכן שיש אבן קיסר).

הניסיון הרב שצברו המומחים של שיש ברזילי, הביא אותם לפיתוח מגוון רחב של אפשרויות בעיטור ותחומי התמחות שונים באמצעות שיש.

שיש ברזילי מעמיד לרשות קהל לקוחותיהם קשת רחבה של שירותים שונים שיהפכו את מלאכת השיפוץ למקצועית ונכונה יותר, החל משירותי יעוץ חינמיים (איזה סוג שיש כדאי לבחור, איזה שיש ישתלם יותר לסוג העבודה הנדרשת וכו') וכלה במתן הצעת מחיר ללא שום התחייבות מוקדמת מצד הלקוח. יחד עם קהל לקוחותינו נמנות חברות האדריכלים המובילות בארץ, וכן מעצבים ולקוחות פרטיים רבים, ולכולם אנו נותנים שירותים מקיפים ומקצועיים, ברמה הגבוהה ביותר בארץ.

תחומי ההתמחות של שיש ברזילי הם רבים ומגוונים, וכוללים בין היתר – יצור, שיווק והתקנה של שיש מאבן טבעית, ציור על גבי אריחי שיש ואבן, עבודות פסיפס, משטחי שיש, מטבחים, חדרי אמבט, כיורים, כדים וקערות, מסגרות דקורטיביות, קישוטים שונים שעיקרם שיש ועוד.
 
עם המוניטין והוותק העצום של שיש ברזילי, אנו מתחייבים לספק פתרונות לכל הרעיונות היצירתיים שיהיו ללקוחותינו בכל הנוגע לעיסוק בחומרי שיש.

אצלנו בחברת שיש ברזילי, כל מוצר הינו יצירת אמנות. אנו עובדים בטכניקות שונות לרבות עבודת יד במגוון סגנונות, קווי גימור גבוהים ועיצובים שונים.

השירות של שיש ברזילי הוא שירות משפחתי, אישי ומקצועי. קיים אצלנו מבחר גדול של כיורים ודגמים שונים לבחירה, שנמכרים בחנויות המובילות בארץ, דוגמת טופולסקי, חזי בנק קרמיקה, נגב קרמיקה ואצלנו ישירות בשיש ברזילי.

שיש ברזילי מחזיק גם מחלקת תיקונים מקצועית שתפקידה לתקן משטחי שיש במטבחים, משטחי שיש בחדרי אמבטיה ושירותים, וכן שירותי תיקון כיורים, קנטים וכו'.

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע tb1312@walla.com