סטודיו ליים מתמחה בתכנון ועיצוב פנים של בתים, דירות, השבחת נכסים ומשרדים

סטודיו לעיצוב פנים בבעלותן של המעצבות מירב רוטשס קורן וליאת בנימיני.

מי אנחנו
המעצבות מירב וליאת – חברות, שותפות, אימהות, ספורטאיות, מעצבות פנים, חיות ונושמות עיצוב וסטייל.

בחרנו להקים את LIME – סטודיו לעיצוב פנים, אחרי 15 שנים של תפקידים בכירים בתחום הקמעונאות בעולם העיצוב, השיווק והסחר, במטרה להביא לידי ביטוי את התשוקות האמיתיות ואת היכולת הכי גדולה שלנו – עיצוב בתים לאנשים שרוצים בית שהוא ממש הם.

בזכות הניסיון הרב שצברנו וההבנה העמוקה בצרכי הלקוח הרגשנו צורך להעניק את הידע הזה באופן ישיר ואישי ולהגשים חלומות לאנשים!

אנו יודעות לתרגם לעיצוב מותאם אישית מלא ברגש. עיצובעבורנו הוא לדעת להקשיב ולתרגם את הצרכים לרעיונות יצירתיים ופונקציונליים, להציע פתרונות מותאמים אישית תוך עמידה בתקציב, ובעיקר – להוביל תהליך משמעותי ברוגע, בנועם ובשקיפות מלאה עם המון מקצועיות, חדשנות מתעדכנת ועיצוב ללא פשרות.

עיצוב בית דורש בשלות ויכולת לנהל את תקופת השיפוץ באופן אופטימלי, הידע והניסיון שצברנו מאפשר לנו לממש עבור הלקוחות שלנו חווית עיצוב אחרת, ללוות אותם יד ביד לבית החדש. אנחנו יודעות להוביל את כל התהליך המורכב של השיפוץ, שיכול להיות מעמסה גדולה, לתהליך שמנוהל על ידינו באופן רגוע ומסודר. המטרה שלנו לעצב בתים לאנשים שרוצים בית שהוא ממש הם.

הסטודיו נותן מענה: למעוניינים בשיפוץ הבית, לרוכשים נכס חדש, למשדרגים דירות קבלן, לבעלי עסק או בעלי דירות להשכרה/למכירה המעוניינים להשביח את הנכס שלהם. לבעלי משרדים הרוצים לחדש את נראות המשרד, לחבר בין עובדי החברה, ליצור אווירה של ביחד עם זרימה ואנרגיה טובה ולהפוך את המשרד המסורתי למשרד המעוצב באופן שמספר את סיפור החברה והמותג שלה. הסטודיו מלווה יזמי נדל"ן, קרנות השקעה במקרקעין (ריט) בתחום המגורים להשכרה ארוכת טווח לשדרוג ומיקסום הפוטנציאל התכנוני של הנכס.

אבני החושן 27, מודיעין