כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אזור השפלה

elita gallery – אליטה גלרי

בית תאורה חדשני לאדריכלים, מעצבים ואוהבי עיצוב. חוויה לבקר.

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

חברת אליטה גלרי – elita gallery עוסקת ביבוא,ייצור ושיווק של פתרונות תאורה מתקדמים. החברה נחשבת לגורם מוביל ומקצועי ביותר בענף התאורה הישראלי וידועה ביכולת הפיתוח והשיווק של פתרונות תאורה בחלל ובסביבה, תוך שילוב בין פונקציונאליות, חדשנות טכנולוגית ועיצוב מודרני.

החברה מייבאת, משווקת ומייצרת גופי תאורה לסקטור העסקי, הפרטי והמוסדי, כמו גם עובדת עם מיטב מותגי התאורה והמעצבים המובילים בעולם. כחלק משירות אישי ללקוח, אליטה גלרי מספקת שירותי תכנון תאורה מקיף עוד בשלב השלד ומספקת מנעד פתרונות תאורה בהישג יד.

לחברה קולקציות בלעדיות, חלקן במסגרת one piece, חלקן מתוצרת בלעדית של החברה וחלקן מיובאות מרחבי אירפה. כדי להתעדכן בכל הטרנדים והמגמות בתחום התאורה, החברה מבקרת מפעם לפעם בתערוכות תאורה בכל רחבי העולם ומשם שואבת השראה לייבוא ויצור קולקציות מרהיבות, אותן ניתן למצוא בסניפי החברה. פעילות הליבה של החברה היא חטיבת הפרויקטים שתפקידה לספק לאדריכלים, מעצבי פנים וללקוחות פרטיים פתרונות תאורה מקיפים, החל משלב התכנון, דרך שלב בחירת גופי התאורה ועוצמת האור וכלה באספקה מהירה.

מבין פרויקטי החברה ניתן למנות ארגונים גדולים, מוסדות ציבור, רשתות מסחר בקנה מידה ארצי, רשויות מוניציפאליות, בתי יוקרה ועוד. אליטה גלרי מעמידה לרשות מתכנני תאורה, אדריכלים ומעצבי פנים ואנשי מקצוע בתחום, מערך של כלי עזר טכניים לתכנון תאורה מקצועי, ימי עיון והרצאות הכוללים התנסות מעשית בתאורה, בהתאם לדרישות הלקוח.

מופיע בכתבות
איך אפשר לחבר בין פנים הבית לחוץ, ועדיין לשמור על פרטיות?

בזכות צורת המבנה הייחודית, הבית הזה נהנה מקשר פנים-חוץ חזק, אך עדיין שומר על הפרטיות של דייריו. מערכת החלונות שמכניסה את הסביבה החיצונית הביתה, והתאורה המדויקת תורמות גם הן, ומוסיפות לבית כוח פרקטי ועיצובי

המשפיעים הגדולים: מכניסים אור לבית

חברת Elita Gallery מבינה שגוף תאורה צריך להיות לא רק יפה – אלא גם איכותי. עם מעבדות חדישות, אולם תצוגה מרהיב ומחלקה לייצור אישי, היא משוכנעת שתוכל לספק לכל לקוח את גוף התאורה המתאים לו ביותר.

איך לתכנן תאורה בדירה שכורה מבלי להשקיע הרבה כסף?

פרלמנט התאורה בשיתוף חברת ELITA GALLERY עונה לכם על כל השאלות בתכנון התאורה לבית שלכם עם מיטב המומחים מעולם האקדמיה ותחום ייעוץ התאורה. אין שאלה ללא תשובה אז למה אתם מחכים? והפעם מעצבת התאורה שרי בר-נע גבעון איך להשקיע בתאורה בדירה שכורה מבלי לבזבז כסף.

70 שנות עיצוב: אל תסתכל רק על התאורה אלא גם על מה שיש בתוכה

חברת elita gallery מובילה בתחום התאורה בארץ תוך מתן דגש על איכות התאורה יחד עם יופייה ומזכירה כי תמיד חשוב להסתכל על נתוני התאורה ולא רק על המעטפת החיצונית שלה.

טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע elita@or-ad.com