BVD

ארונות

Gottlieb – גוטליב

Gottlieb – גוטליב – תכנון עיצוב וייצור איכותי של כל מגוון הרהיטים בהתאמה אישית ע"י מעצב הרהיטים רענן גוטליב: מערכות ישיבה, סלונים, ספות, חדרי שינה, מיטות, מערכות ישיבה, שולחנות, כורסאות, פינות אוכל ועוד

//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
//
אודות בעל המקצוע

Gottlieb  – רהיטים בהתאמה אישית
"מה שמנחה אותי זה לא למכור רהיטים אלא לעזור לאנשים לעשות החלטות נכונות. אני מעצב למותג הנושא את שמי Gottlieb. הדגש אצלי הוא שילוב בין יופי לנוחות, שזה אומר שאני מעצב את מראה הרהיט במקביל לתכנון הנוחות שלו ולאחר איסוף כל הנתונים אני משלב אותם ויוצר את הרהיט המושלם עבור המזמין.  אני מתייחס כמובן לאורח החיים והאופי של הבית והמתגוררים בו. חשוב לי לבחור יחד עם הלקוחות שלי את הרהיט המושלם עבורם שישרת אותם שנים רבות וייראה טוב ויצור את סביבת החיים הייחודית להם. אני מייצר את הרהיט רק פעם אחת והלקוח צריך ליהנות ממנו במשך שנים, לכן זה חייב להיות מוצלח"

תכנון עיצוב וייצור איכותי של כל מגוון הרהיטים בהתאמה אישית  ע"י מעצב הרהיטים רענן גוטליב: מערכות ישיבה, סלונים, ספות, חדרי שינה, מיטות, מערכות ישיבה, שולחנות, כורסאות, פינות אוכל ועוד

הגשמתי חלום
במשך 20 שנים עבדתי וניהלתי חנויות וגלריות מובילות בעולם העיצוב הרהיטים הישראלי בניהם "טולמאנס" ו"הביטאט" ,"קרנדג'י" ו"פרוג'טי", בשנת 2010 החלטתי להגשים חלום וכמתנה לגיל ארבעים לפתוח חנות רהיטים שלי Gottlieb .

נדיר בענף הרהיטים
כאשר פתחתי את החנות קרה לי דבר די נדיר בענף אותם בעלי מקצוע הכי טובים ונחשבים בענף (אלה שחניות אחרות מחזרות אחריהם במשך שנים שיסכימו לעבוד איתם) הגיעו אלי אחד אחרי השני מיוזמתם אמרו לי " היה לנו כייף לעבוד איתך , מאמינים שתצליח , רוצים לעבוד איתך ולתת לך את היכולות שלנו" אני כמובן שמחתי ומיד הסכמתי אך הצבתי להם תנאי " אני חנות יחסית חדשה ורמת המחירים אצלי שונה מהמחירים שהייתם רגילים לקבל בגלריות הנחשבות "  רובם כמובן הסכימו מייד ולכן אני יכול להתפאר בכך שאני עובד עם מיטב בעלי המקצוע בארץ ועדיין מצליח לשמור על מחירים שפויים.

איכות זאת לא מילה גסה
אני עובד עם מיטב חומרי הגלם, הגימורים והפרזולים שקיימים בארץ ובעולם, בתור אדם שהתחנך על הסטנדרטים של פעם אני מאוד קפדן מול בעלי המקצוע שאיתם אני עובד, כל רהיט מיוצר על פי תוכנית מדויקת ומפורטת ועובר ביקורת איכות אישית שלי וגם אם אפילו מדובר רק בכרית נוי, הלקוח שלי מצפה לאיכות ואני מחויב לה ולכן זאת הדרך היחידה בא אני מאמין שהתהליך צריך להתבצע.
בGottlieb  מיצרים את הרהיטים רק פעם אחת והלקוח צריך להיות מאוד מרוצה ולהמליץ עלינו במשך שנים.

קצת עלי
גדלתי כבנו של מסגר ונכדו של נגר. פתחתי חנות רהיטים כזאת איכותית שלמרות מה שאומרים אני גאה וללא חששות מייצר בא רהיטים לחברים ולבני משפחה, רהיטים שמתאימים לשימוש מהנה ונוח לשנים רבות.  
בגיל שש בניתי ביחד עם סבא שלי הנגר רהיטים לבובות של האחיות שלי אותם בניתי בלי ברגים ובלי מסמרים ואפילו את הדבק הייתי מכין מקמח ומים. את מפעל הרהיטים הראשון הקים כחייל בהיאחזות נח"ל בעזרת חביות עץ.  
מיד לאחר הצבא למדתי שלוש שנים עיצוב פנים ושבוע לאחר סיום לימודיי פתחתי משרד לעיצוב. התנסיתי כמעט בכל תחומי העיצוב על גווניו החל מעיצוב נעליים, פרסומות, תפאורות להצגות ומופעים, בגדים, גופי תאורה ורהיטים בהזמנה אישית ובייצור המוני לחברות, הקמתי את מוזיאון המדע בכפ"ס על מכשיריו ואפילו עיצבתי תערוכה במוזיאון ת"א .

Gottlieb זאת לא עוד חנות רהיטים

"הלקוח החכם"
בGottlieb נותנים ללקוחותינו הסברים וכלים רבים לפני שהם מקבלים החלטות חשובות לגבי בחירה תכנון, עיצוב וקניית רהיטים לבית, הבנה רחבה של האפשריות שעומדות בפני הלקוח בבחירה של חומרי גלם,בדים, עורות, עצים, פורנירים מתכות, צבעים, גימורים, איכויות שונות הניתנות לביצוע, יתרונות וחסרונות שלהם והאפשרויות לחסוך בעלויות על ידי ידע זה, כל מרכיבי נוחות הישיבה, ענייני גובה, עומק ומה שביניהם

לקוחות שמחליטים להזמין אצלנו רהיטים ולהפוך להיות לקוחות שלנו עושים זאת מתוך ידע והבנה מלאה ולכן זה מה שנקרא אצלנו "הלקוח החכם"
לקוח עובר תשאול מעמיק לגבי התפקוד בבית בחיי היום יום, למידת הצרכים והרצונות שלהם, ביחד עם הלקוחות אנחנו מבררים נתונים כמו כמה זמן מבלים בסלון או בפינת האוכל, כמה נפשות בבית, האם אוכלים, ישנים בסלון, מהו אופן האירוח והתדירות וכדו'. בעזרת שאלות מנחות כמו אלו הלקוחות מבינים בצורה יותר ברורה מה אם אוהבים מה הם רוצים ואלו רהיטים הם בדיוק צריכים. 

בGottlieb אנחנו מעצבים ומיצרים את הרהיטים בסגנון קלאסי מודרני עם נגיעות בחומרים מיוחדים וממוחזרים, אנחנו קשובים לצרכי הלקוחות שלנו, הגלריה הוקמה כהגשמת חלום של רענן גוטליב הבעלים ומיתוך כך אנחנו מחויבים לעזור להגשים את החלומות של הלקוחות שלנו.

 

לאחר שנתיים של הרצאות מוצלחות ושני עשורים של איסוף חומר ורגע לפני השקה ארצית, אני גאה להציג בפניכם את המדריך הראשון בארץ לקניית רהיטים שכתבתי. המדריך בנויי לפי סדר כרונולוגי, מרגע ההחלטה לקנות רהיטים ועד בחירת חנות הרהיטים הנכונה וכל מה שצריך לדעת בדרך , כנסו, לימדו והפיצו…
באהבה רענן.

ניתן להיכנס לאתר הבית של גוטליב ולהוריד את מדריך הרהיטים בחינם
 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע info@gottliebr.co.il