כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

אדריכלים

SOMA

SOMA – משרד אדריכלים העוסק בבנייה פרטית למגורים וכן בעיצוב פנים למגורים, משרדים ומסחר ובפרויקטים ציבוריים.

אודות בעל המקצוע

מי אנחנו?
משרד סומה אדריכלים נוסד בשנת 2004 ע"י אדריכלים אלון בן נון ויפתח ארד ועוסק בעיקר בבנייה פרטית למגורים וכן בעיצוב פנים למגורים, משרדים ומסחר ובפרויקטים ציבוריים.

במה אנו מאמינים?
תפיסת העולם המקצועית שלנו רואה את המשתמש כמי שעומד במרכז העשייה האדריכלית.
על פי גישה זו, הגוף האנושי הוא קנה המידה לבנייה. לפיכך התכנון והעיצוב נבחנים מול צורכי הגוף ורצונותיו הן במובן הארגונומטרי הבסיסי של נוחות ורווחת הגוף, חושיו ויחסיו עם המרחב והן במובן הרחב והמופשט של היצר (desire).

אנו מאמינים כי המוצר האדריכלי איננו אובייקט הנצפה מבחוץ אלא בעיקר מכונה מרחבית וחומרית הנחווית מתוכה. ואילו הפעולה האדריכלית הינה פעולה גשמית המונעת על בסיס אמפתיה ובכך הופכת להיות אנושית.

כיצד אנו עובדים?
על גבי תשתית ערכית וחשיבתית זו מארגן המשרד את מערכת הדרישות, הרצונות והמגבלות החוקיות, היזמיות, הכלכליות והשיווקיות של כל פרויקט כך שיקבל מענה מלא וספיציפי.

הקו העיצובי שלנו
מודרני, עכשווי ומקומי, מתוך תפיסה שאדריכלות היא ביטוי פיסי לערכים התרבותיים ולאופן הייצור של התקופה בה היא נמצאת. אולם מעבר לתפיסה זו, המשרד בוחן כל פרוייקט לגופו, לצרכיו, למגבלותיו ולרצונותיו.

עם מי אנו עובדים?
אין תוצר אדריכלי טוב ללא לקוח טוב, לקוח בעל חזון ייחודי ופתיחות מחשבתית. תפקידנו כאדריכלים הוא לזהות, לגבש ולעצב את החזון עם הלקוח לפרויקט בנוי בתהליך של דיאלוג מובנה ומתמיד.
 

מופיע בכתבות
טען עוד

פנייה ישירה לבעל המקצוע info@soma.co.il