עושים את ההבדל: 5 שינויים קטנים לחדר שינה הרמוני

אין כמעט אדם שלא שמע על הפנג שואי, אבל יש הבדל בין להכיר לבין לחיות על פי תורה עתיקה זו. אז איך הוא יכול לתרום לאיכות החיים שלכם ובמיוחד לאיכות השינה שלכם?

מי שמכיר את תורת הפנג שואי ודאי מודע ליתרונות שעיצוב כזה יכול להעניק לחלל ולמבלים בו. הרבה מהדברים שנמצאים בכל חדר בבית שלכם נראים לכם לעיתים כמובנים מאליהם, למרות שהם למעשה אלמנטים חשובים בעלי כוח רב ויכולת השפעה על איכות החיים שלנו. איך זה מתבטא בחדר השינה? מיקום המראה, צבע הקיר או סידור הכריות על המיטה – כולם חשובים! חדר המעוצב בסגנון הפנג שואי מקדם תחושה הרמונית ונעימה בחלל, יחד עם זרימה טבעית של אנרגיה חיובית. חדר כזה הוא חדר שמזמין אתכם להיכנס אליו ולבלות בו, והוא חדר שמרגש אתכם וגם מרגיע אתכם, בו זמנית.
ניתן  ליצור חדש שינה בעיצוב הפנג שואי בעזרת כמה שינויים קטנים בחלל החדר, שלא מצריכים שיפוץ או עיצוב מחדש. מדובר בשינויים קטנים אך משמעותיים בכל הנוגע להשפעה האנרגטית שיש להם על החדר, ומעל לכל, מדובר בשינויים שכל אחד ואחת מכם יכול לעשות לבד!
הוציאו מכשירים חשמליים מחדר השינה

בין אם מדובר במכשיר הליכה, טלוויזיה או מחשב, על פי הפנג שואי מומלץ להוציא את כל המכשירים החשמליים מאזור השינה שלכם. המצב האולטימטיבי הוא שלא יהיו מכשירים חשמליים בחדר השינה שלכם בכלל, חוץ ממנורות כמובן. למה? המכשירים החשמליים הללו מכניסים המון לחץ וחרדה אל תוך השינה שלכם ומשפיעים עליכם לרעה בכל מה שקשור לאנרגיות, ולכן ממש לא מומלץ לישון איתם באותו החדר.

עיצוב: סטודיו קריאטיבה. צילום: ליאן מונין

תפתחו כמה שיותר חלונות 

זרימת אוויר טובה אל תוך חלל החדר היא אלמנט הכרחי בפנג שואי. אם אין מספיק אוויר או זרימה טובה של אוויר בחלל בו אתם ישנים, זה בהחלט יכול להשפיע על איכות השינה שלכם. אוויר ישן ועומד בעיקר מזיק לבריאותכם, לכן מומלץ לאוורר את החלל כמה שיותר לפני שאתם הולכים לישון בו.
שימו לב למיטה שלכם

ישנם 3 אלמנטים עיקריים שכדאי לאמץ מהפנג שואי בכל הנוגע למיטה שלכם:
– השאירו מקום פנוי בשני צדי המיטה
– החזיקו שתי שידות לילה
– הימנעו מלשים את המיטה בקו ישיר לפתח הדלת
מיטה מאוזנת שנראית טוב, כלומר מקושטת עם מצעים יפים וכריות נוי, גם היא חשובה לאנרגיה של החדר בפנג שואי, וזה כולל גם מזרן איכותי שיעניק לכם שינה ערבה במשך כל הלילה ללא הפרעות.

עיצוב: סטודיו 37. צילום: יואב גורין 

השתמשו בצבעים ניטרליים

על פי הפנג שואי, מומלץ לישון בחדר שמאוזן מבחינת צבעיו, ובכללי בחדר הצבוע בצבעים ניטרליים ועדינים, כאלה שלא יסיחו את דעתכם בזמן השינה או לפניו. נסו להיצמד לצבעים עדינים כמו בז', שמנת ולבן.
פנקו באקססוריז מתאימים

גם לתמונות שאתם תולים על קירות חדר השינה שלכם יש השפעה ניכרת על האנרגיות של החדר. בחדר השינה מומלץ לשים בעיקר תמונות זוגיות, שמייצגות אהבה ותשוקה. כמו כן גם נרות יכולים לעזור לשפר את האנרגיות של חדר השינה שלכם, מעבר לכך שהם אלמנט רומנטי ביותר שמומלץ להוסיף לכל חדר שינה!
עיצוב ואדריכלות: BLV עיצוב פנים ואדריכלות. צילומים: אילן נחום
סביר להניח שכל אחד מאתנו ייקח את עיצוב חדר השינה שלו לכיוון אחר לגמרי, גם אם כולנו נלך על פי הקווים המנחים של הפנג שואי. בכל זאת, לכל אחד ואחת מאתנו יש העדפות עיצוביות מעט שונות, בהתאם לאופי ולאישיות שלנו. מה שכן, מומלץ לעקוב אחר כמה שיותר מחוקי הפנג שואי על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מחדר רגוע המעביר לכם אנרגיות חיוביות, ובעיקר שינה טובה. לכו עם מה שמרגיש לכם הכי נכון והשתדלו להעניק תשומת לב רבה יותר לחדר השינה מאשר לחדרים האחרים בביתכם, מאחר וזה החדר שבו קורים כל הדברים החשובים ביותר בחייכם!

מתחברים לפנג שואי? הנה עוד: 
 

תקועים? כך הפנג שואי יעזור לכם למכור את הבית

איך לעצב אנרגיות חדשות בבית?

על קצה המזלג: איך לעצב בית מאוזן לפי הפנג שווי?

מרכזית
תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

int(0) cat: 594prof: 0
המלצות נוספות
בודק...