פורום אדריכלות בניהול יוליאנה ריסקוף
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור
פורום מיזוג אוויר בניהול בר מערכות

מוארת בשיק: מהפך מדירה חשוכה לדירת בוטיק מודרנית

זוג שקנה דירה חשוכה עם תכנון בעייתי, פנו למעצבת תהילה גור ובעזרתה עברה הדירה מהפך, שבסופו הפכה למוארת ומעוצבת עם שיק יוקרתי!

מאת: תוכן שיווקי

19/06/2018
צילום: יואל אליווה, באדיבות פנדור

 

דיירים: זוג + 2
שטח הדירה: 120 מ"ר
מיקום: קריית השרון, נתניה
עיצוב פנים: תהילה גור
 
 
עם רכישת הדירה פנו בני הזוג אל המעצבת תהילה גור. הכרות מילדות משותפת היוותה את הבסיס לכימיה שזרמה ועברה ישירות אל כל תהליך השיפוץ של הדירה כולה.  כבר בפגישה הראשונה הוחלט על מהפך מלא ושינוי יסודי בדירה.הדירה הייתה בעלת פוטנציאל רב שלא ממומש, חשוכה ובעלת תכנון הפנימי לקוי. לאחר שיחה עם בני הזוג, ומיפוי צרכי המשפחה, יצרה המעצבת עבורם לוח השראה ותכניות אדריכליות מפורטות. הבקשה העיקרית של בני הזוג הייתה, דירה מוארת במיוחד! היה חשוב לבני הזוג לקבל בסוף התהליך דירה יוקרתית מעוצבת ונוחה.
השיפוץ החל חצי שנה מאוחר יותר. לאורך כל תהליך השיפוץ, היו  אתגרים רבים ולמרות זאת הכול נעשה ברוגע ולפי המתוכנן.  
 
השיפוץ כלל: החלפת כל דלתות הבית לדלתות פנדור, התקנת פרקט בגוון טבעי בכל הבית, החלפת מטבח, הלבשה וסטיילינג לבית כולו, התקנת מיזוג מרכזי, תקרת גבס עם תאורה שקועה, החלפת חדרי הרחצה כולל תשתיות, תליית ווילונות אשר הוזמנו במיוחד בכל חלקי הבית וקניית ריהוט חדש. 
 
 
 
 
הזוג מארח המון והיה חשוב להם מאוד שהסלון לאחר העיצוב, יהיה מרווח, אלגנטי, נוח ומזמין. ריהוט חדש נבחר, המיקום של קיר הטלוויזיה הוחלף, הקיר קיבל טפט גאומטרי בגווני בטון, עם פסי זהב דקים. האלמנט הגאומטרי חזר גם במסדרון עם פרטי נוי העשויים מבטון יצוק, שמכילים קקטוסים קטנים, קיר פינת האוכל קושט במראה ענקית עגולה ומוזהבת, והמנורה המעוצבת יצרה פינת אוכל ייחודית ומטריפה.
בסלון ובפינת האוכל, התקרה החשוכה הוחלפה בתקרת גבס עם תאורה שקועה.
לאורך כל תהליך השיפוץ, המעצבת בחרה בהקפדה על סגנון עיצוב מינימליסטי ועל פלטת גוונים שקטה ורכה, עם קריצות של צבעים וחומרים מעניינים.הוספת גוונים של כחול, מעט חרדל ושחור יצרו הרמוניה וקסם.
 
 

  

  
המטבח הישן הוחלף למטבח חדש אשר תוכנן ועוצב על ידי המעצבת, תהילה גור. תכנון נכון, התואם לצרכי המשפחה יצר עבורם מטבח נוח ופרקטי המשרת אותם בצורה מושלמת במהלך השיגרה ובעת אירוח. המטבח החדש, מודרני מינימליסטי, עם מסגרת עץ ודופן עץ בולטת מרשימה ובעלת נוכחות. השימוש בעץ יצר חמימות וגווני הלבן אפרפר של המטבח יצרו איזון מעניין. חיפוי המטבח מדגם טאג' מאהל נתן נופך יוקרתי ומוקפד. כל חלק במטבח נוצל לטובת מקומות אחסון נסתרים והדבר יוצר מראה נקי ומסודר לאורך כל הזמן. 
 
 
 
 
 
חדרי השינה של ההורים ושל הבנות, עוצבו בצורה מינימליסטית ורגועה. נבחרו צבעים בהירים והותקנו ווילונות למראה רך ועוטף. 
כל חדרי הרחצה הוחלפו במלואם כולל התשתיות. בחדר הרחצה של ההורים, הסגנון קלאסי, אך מעט מחוספס, הבא לידי ביטוי בריצוף בצורת פישבון (אידרת דג) וארחים גדולים בקירות באיזור המקלחון, כל שאר הקירות קיבלו חיפוי אקרילי. למקלחת הבנות, ארון המקלחת נבחר בגוון מעט חום, ובריקים עם רובה שחורה, למראה מעט מחוספס ואירופאי.
 
 
 
  
 
 
 

רשימת ספקים:
 
דלתות -  פנדור, לאתר פנדור
פרקט - אבישי גור
חדרי רחצה - ספדה
מטבח - מטבחי זיו
משטח עבודה במטבח - פרביטל
סלון - ספה אפורה - אוקנין, ספה כחולה - לוסו
סטיילינג - פלוריס , הום פיס
תאורה - טרנד לייט
קבלן מבצע - גברים עם כלים
שטיח - ביתילי - שטיחי כרמל
טפטים - צביקה טפטים
מזנון וכסאות אוכל - רוזטו
וילונות - ווליאם וילונות
 

 


 • 2.
  מי שם וילון
  אדרי כל | (08/29/2018)    
  בד ליד הכיריים? לא בטיחותי סכנת שריפה וגם יסריח אחרי טיגון אחד
 • 1.
  משעמם נורא- הקיר בסלון נוראי(ללא טקסט)
  ronit | (06/26/2018)