פורום אדריכלות בהנהלת האדריכלית רקפת קידר
פורום עיצוב פנים בניהול מעצבת הפנים טלי כהן ליעד
פורום מטבחים בהנהלת בלורן
פורום צביעת הבית בהנהלת בנג'מין מור
פורום דלתות בהנהלת דלתות פנדור

ידי זהב: 5 סדנאות יצירתיות במיוחד שיעזרו להגשים חלום

אדנית שהתאהבתם בה, רהיט שאתם משתוקקים לרענן או סבון מעוצב לאמבטיה הם חלומות קטנים שאפשר להגשים במו ידינו. ואפשר גם להגדיר את החלום ולעצב מובייל בדמותו. סדנאות היצירה לחורף הקרוב

מאת: לימור קלר

24/10/2016

יש מוצרים שאנו פוגשים בחנויות או נתקלים בתמונה שלהם ברחבי הרשת, הם תופסים לנו את העין, וכל מה שאנו רוצים מאותו רגע והלאה הוא "מוצר כזה אצלנו בבית". כדי להימנע מטיסות ייבוא מחו"ל, כדי להוזיל עלויות וכדי ליצור משהו במו ידינו, יש סדנאות ייעודיות שיעזרו לנו להגשים לפחות חלק מהחלומות. בדקו את חמש הסדנאות הבאות, ואולי תצליחו ליישם משהו מהן:

 

מובייל החלומות 


סדנה ובה חווים חוויה תהליכית, ממנה יוצאים עם מוצר חזותי ומעוצב, המבטא אתכם, את החלומות והחזון אותו אימצתם לליבכם. סיגל עברי הר ציון מזקקת איתכם את החלום, ובעזרת אביזרים מגוונים, חומריים טבעיים, חפצים ישנים ועוד - אתם מעצבים את חלומכם לכדי מובייל. אתם מוזמנים להביא חפצים משמעותיים או כאלו שאתם יודעים שקשורים לחלום, ואותם תוכלו לצרף ליצירה האישית שלכם. הסדנה מתאימה לכל גיל.

 

הפרטים הקטנים אך החשובים: הסדנה מתקיימת בסטודיו של מוזיאון "הדוידקה", קיבוץ בית אלפא, למרגלות הגלבוע, אבל גם נודדת לכל מקום בו יש חולמים. שלוש שעות, 250 שקלים למבוגר, 150 שקלים לילד. ניתן להזמין גם סדנה אישית או משפחתית.

פרטים נוספים כאן.

 

צילום: סיגל עברי הר ציון

 

צילום: קרן שביט

 

נגרות למתחילים


קורס נגרות למתחילים מתקיים בנגריית פנטזיות בעץ, בה ירכשו החניכים ידע בכל הקשור לעבודות בעץ - תחילה על מוצרי החשמל ובטיחות בשימוש בהם, לאחר מכן על סוגי העץ השונים, תועלות כלכליות ותכליות נכונות לשימוש בו, טכניקות וטיפים לנגרים המקצרים תהליכי עבודה. התלמידים ייצרו 2 מוצרים לבחירתם - מדף / כוננית עם מגירות, שולחן ילדים / קפה + 2 כיסאות. את הקורס מעביר שי גורל, נגר אמן מקצועי.

 

הפרטים הקטנים אך החשובים: בן אביגדור 16 תל אביב, 4 מפגשים של 3 שעות כל אחד, במתכונת של לימודי ערב בין 18:00-21:00. 2,400 שקלים. 052-7527030

פרטים נוספים כאן.

 

צילום: יח"צ

 

 

מחדוש ובניית אדנית


בסדנה של Suit-Case Workshop כל משתתף יתכנן, יעצב ויבנה אדנית עץ ייחודית. בסדנה יוסבר המושג "מיחדוש" ויתרונותיו, וייבחנו חומרי גלם העומדים לרשות המשתתפים: סוגי עצים שונים וחלקי מתכת. כל אחד יבחר את חלקי העץ בהם ירצה להשתמש וכיצד להרכיבם. 

באמצעות שיוף, הדבקה, פטיש ומסמר, ולבסוף שימון העץ, יצרו המשתתפים אדניות מרשימות ומקוריות לבית, למשרד או כמתנה לאדם אהוב. כל הטכניקות הדרושות יילמדו בסדנה. אין צורך בידע קודם. 

 

הפרטים הקטנים אך החשובים: ברחבי הארץ, משך הסדנה כ-3.5 שעות, 220 שקלים למשתתף (בקיום הסדנה בסטודיו בירוחם). קרן 054-7001181

פרטים נוספים כאן.

 

צילום: קרן סינגר

 

סבונים מעוצבים וריחניים 


סדנת סבונים למתחילים של Sabonomaniya המתקיימת בקבוצות קטנות של עד 8 משתתפים. מקבלים הדרכה מפורטת על חומרי הגלם, הכלים והשיטות להכנת סבונים, ומכינים שלושה סבונים ברמות שונות, מהכי פשוט ליותר מורכב. כל אחד בוחר לעצמו תבניות שבהן יעשה שימוש. יש גם סדנאות למתקדמים.

 

הפרטים הקטנים אך החשובים: ניתן להזמין סדנה בת שלוש שעות בבית הלקוח או לתאם מיקום. 180-250 שקלים, תלוי במספר המשתתפים. כולל כל הכלים לשימוש בסדנה וכיבוד קל. אלכסנדרה 054-3107747

פרטים נוספים כאן.

 

צילום: יח"צ

 

חידוש ושיפוץ רהיטים


רשת ארונות ריביירה מקיימת סדנאות חידוש ושיפוץ רהיטים במסגרת אירועים סגורים לקהל מעצבים ואדריכלים בלבד. הסדנאות, המתקיימות בשיתוף גלריית "מון שרי", מאפשרות לכל אחד מהמשתתפים להביא עימו רהיט בינוני או קטן, לשפץ אותו ולהפיח בו חיים מחדש עם עיצוב אישי. 

 

הפרטים הקטנים אך החשובים: הסדנה מתקיימת בסניפי ארונות ריביירה ברחבי הארץ בתאריך 23.11. השתתפות ללא תשלום אך מחויבת בהרשמה אצל תהל tahel@riviera.co.il 

 

צילום: מון שרי

 


עוד סדנאות שידגדגו לכם בכפות הידיים:

נפלאות בכפות הידיים: סדנאות יצירה שימיסו גם אתכם

סודות המקצוע: 5 סדנאות יצרניות שילמדו אתכם טכניקות שוות

חול המועד לכל המשפחה: סדנאות היצירה שתרצו להרשם אליהן מראש