כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור

עיצוב בתים פרטיים  //  עיצוב וילה למשפחה מוזיקלית

עיצוב וילה למשפחה מוזיקלית

את עיצוב הוילה הזאת הכתיבו חיפויי קיר מיוחדים, זריקות צבע נועזות ופסנתר כנף דומיננטי. התוצאה: מרחב מגורים ייחודי שנותן ביטוי לאהבה למוזיקה

מאת: תוכן שיווקי צילום: אלעד גונן


רוצים לצבוע את הבית? מלאו את הפרטים כאן ואחד מיועצי הצבע המומחים של טמבור יגיע אליכם עד הבית

 

הדיירים: זוג + 3 בנות
המיקום: אזור השפלה
עיצוב: יפעת מנטש

משפחה בת חמש נפשות רכשה וילה של שלוש קומות בדרום-מרכז הארץ. המשפחה פנתה אל מעצבת הפנים יפעת מנטש בבקשה שתסייע לה בעיצוב הוילה.
יפעת נוהגת להתחיל לעבוד על פרויקטים כבר משלבי התכנון הראשוניים, אך במקרה הזה היא הצטרפה לתהליך בשלב מאוחר, ונאלצה להתאים את עיצוב הוילה לגורמים שלא ניתן היה לשנות כמו קירות קונסטרוקטיביים ופתחים.

אם המשפחה היא מורה למוזיקה, ומחזיקה בפסנתר כנף שחור יפיפה. מעצבת הפנים התרשמה מאד מהפסנתר והחליטה להפוך אותו לאלמנט מרכזי בעיצוב הוילה. הפסנתר זכה למקום של כבוד, ומוקם בין פינת האוכל לאזור הישיבה בסלון. את האווירה הנינוחה שהפסנתר משרה בבית, משלימים קירות בחיפוי מיוחד,  כורסה וכריות בגוון חרדל, וקמין בעיצוב ייחודי.

בעיצוב הוילה הושם דגש גם על גרם המדרגות המחבר בין שלוש הקומות. לצד המדרגות תוכנן קיר המחופה בלוחות עץ צבועים, שביניהם גופי תאורה המבליטים את ממדיהם. גוון לוחות העץ הותאם לארונות המטבח ומשתלב גם עם משטחי הדקטון הלבנים ועם קיר הבטון בכניסה. באופן דומה, שילובים עדינים של עץ אלון מתכתבים עם הקיר בסלון ועם הקו שמאפיין את העיצוב הוילה.

מהאזור הציבורי אל האזור הפרטי. עיצוב הוילה המשפחתית כלל כמובן גם טיפול במרחב החדרים. לחדר השינה של ההורים נבחר ריהוט לבן ורגוע וטפט כחול עם דוגמא של קווים אלכסוניים.
גם בחדרי השינה של הבנות נעשה שימוש בטפטים. הטפטים כאן נבחרו בהתאם לרצונן של הבנות. באופן דומה, גם הריהוט נבחר כך שהוא ישקף את אופייה של כל בת, ויתאים לצרכיה.

רשימת ספקים חלקית:
ריצוף: ויה ארקדיה
פרקט: פרקטיקה
תאורה: רודוב תאורה
מטבח: סמל
ריהוט ושטיחים: אריק דיזיין
נגרות: בן איתי
קמין: אורטל קמינים

 

רוצים לצבוע את הבית? מלאו את הפרטים כאן ואחד מיועצי הצבע המומחים של טמבור יגיע אליכם עד הבית

עוד בנושא

עיצוב בתים פרטיים

מהכפר לעיר: מכניסים לבית סגנון עיצוב חדש


הדיירים רצו להפוך בית כפרי לבית אורבני במראה עכשווי. מעצבת הפנים מיהרה לעזור להם, ויצקה בכל חלל וחלל סגנון עיצוב חדש ומרענן

עיצוב בתים פרטיים

סגנון קלאסי פוגש מינימליזם עכשווי


עיצוב מחדש ונכונות לשלב בין סגנונות, הביאו ליצירת דירה שמפגישה בין הסגנון הקלאסי האירופאי לסגנון המינימליסטי העכשווי

עיצוב בתים פרטיים

עיצוב שכולו תכלת: בית קיבוץ באווירה רגועה


הדיירים עברו לבית בקיבוץ אבל לא היו בטוחים איך הם רוצים לעצב אותו. דבר אחד היה ברור: צריכים להיות של גוונים של תכלת, והרבה

עיצוב בתים פרטיים

מתאים בול: לפעמים כמה שינויים בבית זה כל מה שצריך לעשות


במשך שלוש שנים חיפשה המשפחה את מרחב המגורים האידאלי עבורה, עד שנאלצה להתפשר. מעצבת הפנים דאגה להכניס שינויים בבית שנרכש, וכך התאימה אותו בדיוק לצורכי המשפחה

תגובות

מושלם!!!

כתיבת תגובה