כניסה לאיזור האישי
בניין ודיור - מגזין לעיצוב הבית ועיצוב פנים

עיצוב דירות  //  דירת קבלן הפכה למיני פנטהאוז בעיצוב מוקפד

דירת קבלן הפכה למיני פנטהאוז בעיצוב מוקפד

עם כמה שינויים מבניים, העמדת ריהוט מחודשת ומטבח מודרני של סמל – עיצוב דירת הקבלן הזאת הותאמה באופן מלא לדייריה

מאת: תוכן שיווקי צילום: אורן עמוס


הדיירים: זוג + 3
המיקום: ראשון לציון
עיצוב: טל מאיו הלוי

מעצבת הפנים טל מאיו הלוי לקחה לידיה עיצוב של דירת מיני פנטהאוז עבור משפחה בת חמש נפשות. הפרויקט היה מאתגר במיוחד כיוון שהיא נדרשה להגיש את תכניות שינויי הדיירים ובחירת חומרי הגמר תוך שבוע בלבד. אם לא די בכך, קבלת המפתח הייתה שבוע לפני תחילת הסגר הראשון, מה שהוביל לכך שמרבית ההתקנות ועבודת העיצוב נוהלו על ידי המעצבת בשלט רחוק.

מטבח

מטבח: מטבחי סמל

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן
טל מאיו הלוי

המעצבת טל מאיו הלוי

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן

כדי להתאים את דירת הקבלן באופן מלא לדיירים, בוצעו מספר שינויים מבניים. בין היתר בוטל אחד הקירות במטבח באופן שפתח אותו לחלל הציבורי, וגם שונה המיקום של קיר הטלוויזיה. שינויים אלה אפשרו לתכנן מחדש את כל העמדת הריהוט במרחב המרכזי, ולמקם את מערכת הישיבה מול הנוף הפתוח. בנוסף, תוכנן בצמוד למטבח חדר עבודה שהוכיח את עצמו בתקופת הקורונה. כיוון שהחדר סגור במחיצת זכוכית, ההורים יכולים לעבוד ובו בזמן להשגיח על הילדים ולפקח על הנעשה בבית.

טל מאיו הלוי

מטבח: מטבחי סמל

סלון

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן
סלון מודרני ספה אפורה

סלון מודרני ספה אפורה

המטבח המקורי שהיה בדירת הקבלן הוחלף במטבח משודרג של מטבחי סמל, וכעת הוא נהנה ממראה מודרני ומשפע של מקומות אחסון. בעיצוב המטבח נעשה שימוש בגוונים כהים. חזיתות הארונות מחופים לאקה בגוון פחם מטלי בשילוב אלון מגוון אגוז – שני חומרים המשדרים יוקרה, ועם זאת מעניקות תחושת חמימות. המטבח גם כולל אי שממנו יוצא שולחן עצמאי שמתאים לארוחות יומיומיות. בעת אירוח, ניתן לפתוח שולחן זה, ולהתאימו לארוחה רבת משתתפים. בנוסף, במרכזו של האי נמצאות הכיריים, כך שמי שמבשל יכול להיות בקשר עין עם החלל המרכזי.

מטבח

מטבח: מטבחי סמל

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן
מטבח

מטבח: מטבחי סמל

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן

שינוי חשוב נוסף בעיצוב דירת הקבלן, היה ביטול של שירותי האורחים. בזכות המהלך הזה, התאפשר להגדיל את סוויטת ההורים ולהוסיף לדירה מקומות אחסון חשובים.

מאחר שבעל הדירה חובב מוזיקה ומנגן בגיטרות, שולב התחביב בחדר העבודה עם גיטרות על הקיר וכן ספה הנפתחת למיטה וספרייה עם טלוויזיה. בחדר השינה של ההורים נצבעה פינה אחת של החדר בצורת ח' בגוון כהה כדי ליצור תחושה של אזור נוסף בחדר. כמו כן, עוצב ספסל נעליים עם פינת איפור. קיר גב המיטה צופה בטפט בגוון מנטה.

חדרי השינה לילדים עוצבו בהתאם לתחביביהם ואהבותיהם – חתולים וצבע ורוד לבת, מקומות לתצוגת לגו לבן חובב הלגו. חדר השינה לתינוק שילב מיטת נוער עתידית בנוסף למסגרות ודובים שיצרו תמונות ב-DIY.

חדר שינה

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן
חדר עבודה עם שולחן עבודה

שולחן עבודה בחדר זכוכית
חדר עבודה

משתדרגים: עיצוב דירת קבלן
חדר ילדים לגו

חדר ילדים צבוע ירוק

מעצבת הפנים ליוותה את הפרויקט משלב הגשת התכניות, דרך הביצוע שלהן, ועד להשלמת המראה הכולל. בכל רחבי הדירה שולבו אלמנטים ייחודיים, בהם שעון מליין השעונים של המעצבת, וכן אלמנט שגורם לטלוויזיה להיראות כמו מרחפת.

ארון אמבטיה עץ

חדר רחצה ארון אמבטיה עץ

תגובות

כתיבת תגובה